Nivy patria deťom

Na nivách zvládnete nákupy a aj deti si prídu na svoje

Kto povedal, že si musíte vybrať medzi víkendovými nákupmi a časom stráveným s deťmi vonku? U nás zvládnete oboje! Pri návšteve Nív určite nevynechajte zelenú strechu. Na deti tu čaká ihrisko v tvare slnečnej sústavy, v lete navyše s vodnými tryskami. Nezabudnite si preto pre istotu pribaliť aj náhradné oblečenie.

Zastavte sa aj pri komunitnej záhradke, smelo nahliadnite do hmyzieho domčeka alebo sa naboso, so zavretými očami prejdite po pocitovom chodníku. Na streche si môžete zahrať aj ping-pong, tak si nezabudnite priniesť rakety a loptičku. Alebo si ich na Nivách jednoducho kúpte.
Príjemné chvíle môžete stráviť aj na vonkajšom átriu v susedstve Tržnice Nivy, kde na deti čaká ďalšie ihrisko, tentokrát s dlhokánskou šmykľavkou a mini trampolínami. A kým sa deti budú zabávať, vy si môžete vychutnať svoju kávu.

Zábava aj v zlom počasí

Keď počasie nepraje, zájdite do sveta zábavy od Mattelu. Herná zóna na 1. poschodí je otvorená každý deň od 10:00 do 19:00 hod. až do 18. júla.

Na svoje si prídu deti všetkých vekových kategórií. Najmenší v zóne s hračkami Fisher Price a Mega Bloks, dievčatá v časti s Barbie, chlapci s Hot Wheels a tí starší s Xboxom. Vy môžete zatiaľ oddychovať v pohodlných plážových ležadlách alebo si vybaviť povinnosti do práce. Bezplatná WiFi a elektrické zásuvky sú tu samozrejmosťou.

Už koncom júna otvorí na Nivách aj JUMP FUN. Zábavu si v ňom užijú nielen staršie deti či mládež, ale aj tí najmenší. Veľkorysý priestor na 2. poschodí prinesie trampolíny, 17 metrov dlhé šmykľavky, tobogany, mini lezeckú stenu, sánkovanie na umelej tráve, kanónovú strieľačku s mäkkými loptičkami a veľa ďalších super vecí.

Vyrazte spoločne na nákupy

Nakupovanie pre vašich najmenších vám na Nivách pôjde od ruky. V Pepco, Sinsay, Zara, Lindex, Reserved a ďalších nájdete praktické aj trendy detské oblečenie.
Najväčší výber detskej obuvi rakúskej značky Superfit odporúčanej ortopédmi ponúka Humanic a už čoskoro na Nivách otvorí svoju predajňu aj známy Deichmann.
Hľadáte novú futbalovú loptu alebo kolieskové korčule, či športové oblečenie a obuv? Stavte na Intersport Foltan alebo Skechers, kde nájdete presne to, čo potrebujete.
Detský svet ale nie je len o zábave. Ak vám chýbajú školské potreby, zabehnite do niektorého z papiernictiev na prízemí.
No a ak ste sa rozhodli, že si vaše deti zaslúžia aj drobnú odmenu vo forme hračky, v ponuke Nív nájdete hračkárstva Alltoys a Albi.

Náš tip na dobrú knihu

Vstúpte do knižného kráľovstva Martinusu dverami pre najmenších čitateľov, zmerajte sa na hrdinometri, vyberte si knižku a schovajte sa s ňou do niektorého z domčekov alebo si vyberte iné originálne miesto, napríklad aj kráľovský trón, naprelistovanie vybranej knižky. Unikátny detský svet v Martinuse na Nivách budú vaše deti milovať.

Niečo dobré pod zub

Vytrávilo vám pri hraní a nákupoch? Na 2. pochodí Nív nájdete veľkú gastro zónu s pestrou kuchyňou. Deti si tu určite pochutia na domácich parených buchtách v Na pare aj na detskom menu vo Vapiane. Vyskúšať môžete aj slovensko-česko-maďarskú klasiku U Gazdu alebo deťmi obľúbené rýchlovky z KFC, domáce burgre v Konn Food bare či niečo z menu z McDonald´s na prízemí.

Tešíme sa na vás aj vaše ratolesti.

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo