Zara

0.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

Značka dámskeho, panského a detského oblečenia Zara prináša vždy aktuálne módny novinky svojim zákazníkom už celé desaťročia. Nájdete ich aj v predajni na Nivách.

Príbeh s názvom Zara

Príbeh značky Zara sa začína v roku 1975, keď v španielskom pobrežnom meste A Coruña otvorili prvú predajňu s módnym oblečením a doplnkami. V priebehu rokov zostala Zara verná svojim základným hodnotám. Tie vyjadrujú štyri jednoduché slová, ktoré charakterizujú všetky naše predajne a online platformy: krása, prehľadnosť, funkčnosť a udržateľnosť.

Zara ide ruka v ruke s módnymi trendami

Návrhári stojaci za značkou Zara sa usilujú o veľmi intímny vzťah so zákazníkmi, a preto inštinktívne reagujú na ich meniace sa potreby. Aby na správnom mieste a v správnom čase dokázali prinášať nové nápady, berú do úvahy ako najnovšie trendy, tak aj priebežnú spätnú väzbu k našim dámskym, pánskym a detským kolekciám.

Predajňa Zara na Nivách

Nová predajňa na Nivách disponuje najnovšími technológiami orientovanými na zákazníka pre čo najlepší zážitok z nakupovania a prepojenia kamenných obchodov s ponukou a predajom na internete.

Zara stelesňuje najnovší imidž značky. Koncepcia novej predajne sa vyznačuje organickými líniami či hrejivými materiálmi a dôraz kladie na udržateľnosť, väčšiu predajnú plochu a upravenejšie priestory, a ešte lepšiu zákaznícku skúsenosť. Predajňa je pripravená prezentovať viacero kolekcií a nový tovar dvakrát týždenne. V ponuke predajne nájdete všetko na čo ste zvyknutý – spoločenské šaty, kabáty, bundy, tenisky, legíny, letné šaty, pyžamá a ďalšie. Svoje miesto ma aj Zara Man a Zara deti,  s rovnako, vždy aktuálnou ponukou štýlového aj voľnočasového oblečenia.

Štýlové bývanie so Zara Home

Značka Zara to nie je len štýlové oblečenie a doplnky. Rovnako vkuse si so Zara Home možete zariadiť aj svoje bývanie. Doplnky pre domácnosť nájdete v prvej Zara Home - na Nivách.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo