RESERVED

0.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

0905 757 590

RESERVED je značka dámskeho, pánskeho a detského oblečenia, ktorá ponúka moderný dizajn inšpirovaný svetovými trendami. Aj túto značku nájdete priamo na Nivách.

Obľúbené kolekcie RESERVED

RESERVED sú jednoduché a klasické línie, originálne vzory a aj nadčasové modely oblečenia, vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Nové štýly, limitované kolekcie, špeciálne ponuky, trendy, inšpirácie, premium a eko línie - všetko nájdete v RESERVED!

RESERVED pre deti, ženy a mužov

V priestoroch predajne RESERVED nákupného centra Nivy v Bratislave nájdete módne kúsky na každú príležitosť – športovú edíciu, denimové oblečenie, elegantné módne kúsky ako aj oblečenie na každý deň. RESERVED nie je rezervovaná iba deťom. Rovnakú pestrosť ponúka v sezónnych kolekciách pre ženy aj mužov. Okrem vrchných odevov – tričká, košele, blúzky, mikiny, sukne, šaty, tu nájdete aj spodnú bielizeň a obuv, kabelky, šatky, plážovú kolekciu, doplnky a parfumy.

Aktuálne kúsky z New collection sú obmieňané vďaka pravidelným sezónnym zľavám a výpredajom. Príďte sa presvedčiť do predajne na Nivách.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0905 757 590

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo