Konn Foodbar

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Konn Food Bar je reštaurácia s najchutnejšími domácimi burgermi, hot-dogmi, špecialitami, dezertami a skvelou kávou.

Extra chutné burgery v Konn Food Bar

Šéfkuchári Konn Food Bar majú jediný cieľ - priniesť vám nezabudnuteľné gastronomické zážitky. Naše burgery sú pripravené z čerstvého mäsa a rôznorodých surovín, ktoré sa starostlivo kombinujú, aby vám ponúkli dokonalú harmóniu chutí.  To isté platí pre milovníkov hot-dogov.  Párky sú plné chutí a sú podávané s rôznymi omáčkami. Konn Food Bar na Nivách je miestom, kde si vaše chuťové poháriky môžu vychutnať tie najlepšie lahôdky! V našej reštaurácii pri príprave jedál používame tie najkvalitnejšie slovenské suroviny.  

Konn Food Bar dobroty

Gastronomicky zážitok sa Konn Food Bar burgerom nekončí. Naše špeciality vám ponúknu príležitosť ochutnať niečo nové a jedinečné. Šéfkuchári sa neustále inšpirujú a vytvárajú sezónne špeciality, ktoré vás ohromia. A ak máte chuť na niečo sladké, nezabudnite ochutnať naše dezerty a dať si k tomu skvelú kávu. V Konn Food Bare je všetko pripravené s láskou a starostlivosťou, ktoré zaručia skvelý zážitok.

Takže neváhajte a príďte si k nám potešiť chuťové bunky. Konn Food Bar je miesto, kde sa stretáva vynikajúca kuchyňa s príjemnou atmosférou. Tešíme sa na vás a vašu návštevu na Nivách!

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo