FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN

1.  poschodie |  Športové oblečenie a potreby

0904 816 561

Športový zážitok v novej dimenzii – to je cieľ, ktorý si INTERSPORT vytýčil pri príprave novej predajne na Nivách. Veľká predajná plocha v zmodernizovanej mestskej časti, obrovská hĺbka a šírka sortimentu, ako aj nakupovanie s faktorom zážitku sú základnými charakteristikami predajne FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN na Nivách.

Zážitok z nákupu je vo vlajkovej predajni INTERSPORT na rozlohe viac ako 1000 m2 veľmi dôležitý. Spojenie modernej architektúry a súčasného interiérového dizajnu, v ktorom dominujú prírodné materiály a farby, vedie k celkovému konceptu, ktorý imponuje mladým aj starším zákazníkom. Cieľom je splniť nároky všetkých športovcov – od profesionálov až po amatérskych športovcov – vo všetkých vekových skupinách. 

Vo FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN nájdete ponuku pre všetky športy – beh, bike, outdoor, fitnes, inline, zimné športy, letné športy, kolektívne športy – jednoducho všetky kategórie a to od textilu, cez obuv, až po športový „hardware".

Príďte si vychutnať skutočný nákupný zážitok na svetovej úrovni do novej predajne FLAGSHIP STORE INTERSPORT FOLTAN, kde sa s vami radi podelia o vedomosti a skúsenosti, ktoré dokážete využiť pri napĺňaní vašich športových cieľov.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0904 816 561

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo