Deichmann

1.  poschodie |  Obuv

DEICHMANN ponúka módnu dámsku, pánsku a detskú obuv a doplnky pre všetky vekové kategórie v dobrej kvalite a za výhodné ceny. Vďaka tomu je najväčším európskym maloobchodným predajcom s viac než storočnou tradíciou, ktorému záleží na kvalitnom zákazníckom servise. 

Príbeh značky DEICHMANN

Spoločnosť DEICHMANN bola založená v roku 1913 v nemeckom Essene rodinou Deichmann a naďalej sa nachádza v jej stopercentnom vlastníctve. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004 a má tu dnes viac než 77 kamenných predajní s obuvou a doplnkami a internetový obchod.

Pánska, dámska a detská obuv

Hľadáte perfektnú obuv na každú príležitosť? DEICHMANN je najväčším európskym maloobchodným predajcom s viac než storočnou tradíciou, ktorému záleží na kvalitnom zákazníckom servise. Zavítajte do novootvorenej prevádzky Deichmann v Nivy centre, kde nájdete topánky pre seba, aj celú vašu rodinu! Klasické poltopánky, lodičky, sandále, tenisky, bežecká obuv, zimne topánky a čižmy takmer pre každú veľkosť nohy sú v DEICHMANN samozrejmosťou.

Máme obuv pre každého člena rodiny

Medzi najznámejšie značky dámskej obuvi v predajniach DEICHMANN patrí Graceland, 5th Avenue či Catwalk. Muži si môžu vyberať medzi výrobkami značiek Memphis One, Gallus alebo AM Shoe a pre deti sú určené modely napr. od Bobbi Shoes, Cortina a Cupcake Couture. Ponuku uzatvárajú športové značky obuvi Victory, Adidas, Nike, Puma, Fila.

Nevyhnutnou súčasťou ponúkaného sortimentu obuvi DEICHMANN sú doplnky v podobe elegantných aj športových kabeliek, peňaženiek a ďalších malých nutností. Samozrejmosťou sú prostriedky na starostlivosť o obuv. Paletu ponúkaných produktov v DEICHMANN uzatvárajú darčekové karty.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo