Vapiano

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Sme neformálna talianska reštaurácia a kaviareň s ponukou výnimočných čerstvých cestovín, pizze a šalátov. Vyprážané a mrazené jedlo u nás nenájdete. Nechajte sa presvedčiť vo Vapiano na Nivách.

Príďte si vychutnať pravú chuť talianskeho jedla

Vo Vapiano cestoviny vyrábame denne čerstvé priamo v reštaurácii a varíme ich v otvorenej kuchyni, takže nám doslova vidíte pod ruky. Jedlo z menu si môžete prispôsobiť svojim chuťovým preferenciám. Chcete menej cibule, vadí vám cesnak? Dajte nám vedieť, jedlo vo Vapiano pripravíme tak, ako ho máte radi.

Najlepšia pizza v Bratislave je vo Vapiano

Ako si u nás objednáte? Jednoducho naskenujte QR kód, ktorý nájdete v reštaurácii na stoloch. Vyberte si, svoju obľúbenú pizzu či pastu a ostatné dobroty, zvoľte platobnú metódu a my vám vašu objednávku prinesieme rovno k stolu.

Reštaurácia Vapiano je priestorná a svetlá. Posadiť sa môžete ku stolom, do pohodlných kresielok v bar&lounge časti. Za pekného počasia vám talianske dobroty prienesieme na vychutnanie na našu veľkú terasu.

Atmosféra s veľkým srdcom

Talianska reštaurácia Vapiano je perfektné miesto, ak sa chystáte na posedenie vo veľkom, rande vo dvojici alebo sólistov. Súčasťou priestoru je aj Café Lounge, kde si v priebehu celého dna vychutnáte skvelú kávu Illy, limonády, koktaily a naše sladké „dolci“, ktoré pripravujeme čerstvé každý deň. 

Nemôžete sa u nás posadiť? Vezmite si jedlo so sebou alebo objednajte online cez donáškové služby.

V talianskej reštaurácii Vapiano na Nivách sa na vás tešíme denne od 11:00 ráno do 22:00 večer.

Instagram: vapiano_sk

Facebook: Vapiano Slovensko

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo