SiNSAY

1.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

0908 575 666

SiNSAY navrhuje a ponúka zaujímavé a nadčasové kúsky oblečenia a doplnkov ženám aj mužom zároveň. Obrovskú predajňu na Nivách si zamiluje každý z vás.

Sinsay – módne trendy za prijateľné ceny

Módna značka SiNSAY navrhuje kolekcie oblečenia, ktoré sú dennou inšpiráciou pre tínedžerov a mladé ženy, ako aj pre mužov, ktorí preferujú mestský štýl.

V predajniach Sinsay nájdete pohodlné a funkčné oblečenie pre mamičky, ako aj krásne produkty a doplnky pre deti. Rovnako široké portfólio – džínsy, nohavice, košele, bundy, tričká, svetre, ponožky, opasky, papuče, ruksaky a doplnky sú v kolekciách pre mužov.

Dizajnové doplnky domova

Sinsay ponuka by nebola kompletná bez interiérových doplnkov a dekorácií, kozmetiky, make-upu a starostlivosti o pleť. Sinsay odpovedá na potreby zákazníkov a ponúka najnovšie trendy za atraktívne ceny. Rôznorodosť našich kolekcií umožňuje vytvoriť si vlastný módny štýl na akúkoľvek príležitosť. Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na našom webe aj na sociálnych sieťach - na facebooku @Sinsay.SK alebo Instagrame @sinsay.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0908 575 666

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo