SKECHERS

1.  poschodie |  Športové oblečenie a potreby

Map pin icon

V poradí štvrtá predajňa SKECHERS na Slovensku bola otvorená v najnovšom a najmodernejšom obchodnom centre NIVY v Bratislave. Značka SKECHERS je známa svojimi inováciami a v novej predajni vám ponúka pestrú kolekciu obuvi, oblečenia a doplnkov pre ženy, mužov aj deti.

Popredné, inovatívne a neustále nové trendy, športové, neformálne a charitatívne kolekcie značky inšpirujú milióny, aby si užili širokú škálu aktivít štýlovo a pohodlne.

Kolekcia SKECHERS PERFORMANCE, ponúka elitným športovcom a nadšencom prelomové technológie pre beh, tréning, chôdzu a golf.

Aj deti si u nás prídu na svoje! SKECHERS sú žiarivé a odvážne pre detské nohy: vyrobené podľa najnovších trendov s technológiou pre chodenie, behanie alebo skákanie.

SKECHERS sú mimoriadne obľúbené aj v pracovnom prostredí – obuv je vyrobená tak, aby vydržala – ponúka zamestnancom trendový štýl a priemyselne certifikovanú kvalitu pre celodennú ochranu a pohodlie.

SKECHERS ponúka najnovšie trendy a inovácie v oblasti pohodlia aj prostredníctvom ponuky oblečenia a doplnkov pre športový životný štýl.

Radi Vás privítame a pomôžeme s výberom, zastavte sa u nás!

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo