SKECHERS

1.  poschodie |  Športové oblečenie a potreby

V poradí štvrtá predajňa SKECHERS na Slovensku bola otvorená v najnovšom a najmodernejšom obchodnom centre NIVY v Bratislave. Značka SKECHERS je známa svojimi inováciami a v novej predajni vám ponúka pestrú kolekciu obuvi, oblečenia a doplnkov pre ženy, mužov aj deti.

Značka tenisiek SKECHERS

Spoločnosť Skechers bola založená v roku 1992 Robertom Greenbergom v Manhattan Beach, Kalifornia. Z jej skromných začiatkov ako výrobca pracovnej obuvi sa značka rýchlo vyvinula, aby uspokojila široké spektrum zákazníkov. To, čo odlišuje SKECHERS, je jej neúnavné usilovanie o inovácie. Spoločnosť neustále investuje do výskumu a vývoja, aby ponúkala obuv, ktorá nielen dobre vyzerá, ale aj sa neskutočne dobre nosí. Popredné, inovatívne a neustále nové trendy, športové, neformálne a charitatívne kolekcie obuvi značky SKECHERS inšpirujú milióny, aby si užili širokú škálu aktivít štýlovo a pohodlne. SKECHERS predstavuje predajňu so stovkami štýlmi obuvi a neustále sa vyvíjajúcimi technológiami ešte väčšieho pohodlia obuvi pre pánov, dámy aj deti.

Jedna značka, stovky tenisiek, v SKECHERS

  • Kolekcia topánok SKECHERS PERFORMANCE, ponúka elitným športovcom a nadšencom prelomové technológie pre beh, tréning, chôdzu a golf.
  • Aj deti si u nás prídu na svoje! Tenisky SKECHERS sú žiarivé a odvážne pre detské nohy: vyrobené podľa najnovších trendov s technológiou pre chodenie, behanie alebo skákanie.
  • SKECHERS sú mimoriadne obľúbené aj v pracovnom prostredí – obuv je vyrobená tak, aby vydržala – ponúka zamestnancom trendový štýl a priemyselne certifikovanú kvalitu pre celodennú ochranu a pohodlie.
  • SKECHERS ponúka najnovšie trendy a inovácie v oblasti pohodlia aj prostredníctvom ponuky oblečenia a doplnkov pre športový životný štýl.

Športová aj klasická obuv

Bez ohľadu na to, či ste športovec, ktorý hľadá maximálny výkon, módny nadšenec so zmyslom pre trendy alebo jednoducho niekto, ktorý oceňuje pohodlie nad všetkým ostatným, SKECHERS má čo ponúknuť. S bohatou históriou inovácií a záväzkom voči plneniu rôznorodých potrieb svojich zákazníkov SKECHERS naďalej stanovuje štandard pre pohodlnú, štýlovú obuv v moderných časoch.
Značka SKECHERS využíva udržateľné materiály a výrobné procesy, kdekoľvek je to možné, aby zabezpečila, že pohodlie a štýl môžu harmóniou súžiť s environmentálnym manažérstvom.

Radi vás privítame v predajni SKECHERS na Nivách a pomôžeme s výberom tej najlepšej topánky pre vašu nohu a aktivitu, zastavte sa u nás!

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo