Humanic

1.  poschodie |  Obuv

02/20 90 17 71

HUMANIC je popredná európska značka obuvi. Patríme medzi najväčších európskych dodávateľov obuvi. Otvorili sme pre vás najväčšiu prevádzku na Slovensku práve na Nivách. 

HUMANIC Nivy Centrum - MEGASTORE HUMANIC! 

Nadrozmerné veľkosti topánok! Najväčšie detské oddelenie Superfit! A preto je HUMANIC tá pravá adresa pre milovníkov topánok v Európe, u nás nájdete najväčší výber topánok a doplnkov. V predajniach HUMANIC neustále sledujeme aktuálne módne trendy, a pravidelne vám ponúkame najnovšie kolekcie obuvi inšpirované zo svetových metropol módy.

Predajniach obuvi HUMANIC to žije značkami

Či už v jednej zo 150 atraktívnych predajní v deviatich európskych krajinách alebo v eShope - spoločnosť HUMANIC žije vášňou pre topánky už od roku 1872. Našou doménou sú neustále sa meniace trendy obuvi pre ženy, mužov, deti a viac ako 200 svetových značiek topánok ako On, Dr. Martens, Tommy Hilfiger, Michael Kors, Nike, , Geox, Uggs, Adiddas, Rieker atď. dostupné v našich kamenných predajniach, ako aj v eShope. Naši stáli priaznivci vedia, že v HUMANIC sa nelimitujeme iba na bežné topánky a obuv, máme v ponuke športové botasky a tenisky, zimné topánky, snehule, čižmy, šľapky, sandále či papuče. HUMANIC má všetky druhy obuvi pre dámy, pánov aj deti. Ak hľadáte Guess kabelku, alebo inú značku, ruksak, peňaženku, opasky, príďte nás navštíviť do našej predajne Humanic na Nivách. Sme tu pre vás denne od desiatej rána do deviatej večer.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo