Martinus

0.  poschodie |  Elektro, knihy a médiá

02/44 51 22 22

Rande s knižnými hrdinami si budete môcť dať už aj na Nivách v kníhkupectve Martinus! Tešia sa na vás tisíce príbehov, z ktorých vám radi pomôžu vybrať martinusácki kníhkupci a kníhkupkyne.

Ktoré je najobľúbenejšie kníhkupectvo? Martinus

Martinus je sedemnásobný Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka na Slovensku a dvojnásobný víťaz ankety KPMG o zákaznícky najobľúbenejšiu značku. Svoj cieľ – spájať ľudí s knihami, aby v sebe rozvíjali to dobré – začal napĺňať už v roku 1990, keď otvoril brány svojho prvého maličkého kníhkupectva v Martine. Vedeli ste, že 99% ľudí, ktorí u nás nakúpia knihy sú s Martinus servisom spokojní? Jedným z hlavných dôvodov je náš zákaznícky servis. Potrebujete poradiť knihu pre sestru alebo mamu? Naši ľudia sú v kníhkupectve Martinus na to, aby poradili, pomohli a všetko vyriešili.

Relax pri dobrej knihe

Príďte sa inšpirovať knižnými tipmi, kúpiť krásny darček v podobe dobrej knihy alebo si oddýchnite pri káve. Dnes si určite zaslúžite viac času na čítanie! Výbornú atmosféru skvelo doplní káva a koláčik v obľúbenej kaviarni Foxford, v rámci kníhkupectva. Snažíme sa tu pre každého milovníka kníh urobiť fantastické miesto, kde si oddýchne, prečíta svoju knihu - a asi sa nám to darí, viackrát sme boli zaradení do zoznamu najkrajších kníhkupectiev na svete. Príďte sa presvedčiť, kúpiť si novú voňavú knihu a vychutnať čas stratený v jej deji.

Personál Martinusu vás čaká s otvorenou náručou v predajni na Nivách.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo