McDonald's

0. poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

0905 336 340
Map pin icon

Reštaurácia McDonald's sa nachádza na prízemí obchodného centra Nivy. Moderný interiér má kapacitu 170 miest na sedenie a ponúka všetky výhody konceptu reštaurácie novej generácie. Príďte si pochuti na tradičných McDonald's dobrotách.

McDonald's menu milujú všetci

McDonald's prevádzkuje vyše 30 000 reštaurácií v 110 krajinách sveta. Denne sieť reštaurácií McDonald's obslúži takmer 50 miliónov zákazníkov a ročný obrat sa pohybuje okolo 40 mld. dolárov. Sieť reštaurácií McDonald's na Slovensku pozostáva zo 16 reštaurácií v šiestich slovenských mestách, v ktorých je ročne obslúžených vyše 7,5 milióna zákazníkov. Tradičný, dlhoročne fungujúci reťazec McDonald's s rýchlym občerstvením je známy svojimi hamburgermi a hranolčekmi, okrem ktorých si zákazníci radi pochutia aj na raňajkovom menu z McDonald's ponuky.


Objednajte McDonald's dobrôt z menu na kiosku

Zákazník môže na vytvorenie svojej objednávky a výber obľúbených menu dobrôt McDonald's využiť samoobslužné kiosky, koncept využívajúci modernú technológiu a následne využiť pohodlnú obsluhu priamo k stolu. O príjemnú atmosféru sa postará líder starostlivosti o hosťa, ktorý napomáha s objednaním na samoobslužnom kiosku. Okrem tradičných burger/hranolky kombinácii si určite môžete tešiť na raňajkové menu. V McDonald' myslíme aj na najmenších, deti sa môžu tešiť na interaktívnu hernú novinku „Magic Table“.


Kaviareň McCafé a McDrive aj na Nivách

McDonald's si môžete vychutnať aj vašu šálku rannej či poobednej kávy s koláčikom. Všetkým zákazníkom je k dispozícii plnohodnotná kaviarňová časť McCafé, ktorá je otvorená každý deň od 07:00 – 20:00. Svoju kávu, ľadové latte / čokoládu či cappuccino si samozrejme môžete zobrať aj so sebou a to nie len pri nakúpe cez McDrive.

Rýchly McDrive na Nivách v Bratislave môžu zákazníci navštíviť denne v časoch 07:00 – 00:00.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo