Hravá Veľká noc na Nivách pre malých aj veľkých.

Sviatky jari zavítali na Nivy. Príďte, nakúpte všetko potrebné a potešte svoju rodinu aj šibačov originálnymi dobrotami. Nech už hľadáte pre svoju dokonalú Veľkú noc čokoľvek, tieto predajne na Nivách určite nevynechajte.  

Pustite jar do svojej kuchyne   

Veľkú noc bez voňavých dobrôt si snáď ani nevieme predstaviť. Skočte si k nám po tradičné potraviny na váš veľkonočný stôl. V tržnici na 2. poschodí nechýbajú v ponuke Farmfoods, Mäsiarstva Danubius a U Vážky kvalitné farmárske potraviny ako údené mäsá, šunky, vajcia, syry a mnohé ďalšie. Chrumkavý chlieb, pečivo a zákusky nájdete v Bezlepkovej pekárni Yeme či Cukrárni Wagner. Ak máte chuť na niečo špeciálne, mediteránske dobroty ako prošuto, talianske, francúzske či holandské syry ponúkajú predajne La Fabuleuse Epicerie a Marrea. A k dobrému jedlu patrí aj pohárik kvalitného vínka, napríklad z Vinotéky a kaviarne Cuvee alebo Wineplanet 

Veľkonočné dobroty z Tržnice Nivy na 2. poschodí  

Veľkonočný stôl bez tradičného barančeka či bábovky nie je to pravé orechové. Či už sa rozhodnete pre pečenie tradičných dobrôt, alebo si s deťmi vykúzlite muffiny, domáce sušienky či vlastné čokoládky, určite sa zastavte v predajniach Tescoma a Orion. Z množstva vykrajovačiek a foriem bude ťažké si vybrať. A čo tak si do tašky pribaliť aj kartónový etažér na vajíčka v tvare zajačika? Deti si ho zamilujú. 

Originálne veľkonočné formy z predajne Orion na prízemí  

Osviežte svoj domov motívmi Veľkej noci 

Hotové kvetinové aranžmány so zajačikmi, kuriatkami, vajíčkami, veľkonočné vence alebo len kyticu tulipánov si môžete kúpiť v kvetinárstvach RhapisCurel alebo Flowers Drive by Láskykvet. Drobnosti a dekorácie s veľkonočnou tematikou nájdete aj v obľúbenom Pepcu či Sinsay.  

Jarná kytička s bahniatkami z kvetinárstva Rhapis na prízemí 

Máte chuť radšej tvoriť? Pre šikovné ručičky odporúčame navštíviť papiernictva Ševt a Pirex. Prútený veniec, hniezdo na vajíčka, drevené veľkonočné ozdoby, mach, sušené kvety a k tomu farebné textilné stužky, fantázii sa medze nekladú. A nezabudnite na servítky, farby na vajíčka a papierové košíčky či tašky na výslužky pre šibačov.   

Drobné dekorácie na ďalšie tvorenie z predajne Ševt na prízemí   

Poriadna odmena za šibačku 

Čo by to bolo za šibačku bez poriadnej výslužky. Stavte na istotu a nakúpte čokoládovú klasiku v Lidli alebo vyskúšajte tento rok niečo špeciálne. V Yeme nájdete maľované medovníčky, v predajni Jeff de Bruges výrobky z kvalitnej čokolády, ktorým zaručene neodoláte.

Originálne maškrty pre malých šibačov z čokoládovne Jeff de Bruges na 1. poschodí  

A keďže výslužku si zaslúžia nielen malí, ale aj veľkí, odporúčame zastaviť sa v predajni Delikateso. Miniatúrky s ovocným likérom či destilátom s veľkonočným vrchnáčikom chlapov isto potešia.   

Poldeci na zahriatie po dobrej šibačke v originálnom veľkonočnom prevedení z predajne Delikateso na prízemí 

K Veľkej noci neodmysliteľne patrí aj veľa vody a kolínska. Čo tak sa tento rok poobzerať po nejakej príjemnejšej vôni ako po klasickej veľkonočnej voňavke? Parfumované vody pre dámy nájdete v predajniach 101 drogeriedm drogerie marktPupa, Dermacol alebo v parfumériách Douglas či FAnn parfumerie.  

Prajeme vám veselú Veľkú noc! 

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo