Jeff de Bruges

1.  poschodie |  Supermarket, potraviny a delikatesy

0908 032 397

Jeff de Bruges rozmaznáva milovníkov čokolády už celých 35 rokov! Príďte si pochutiť na výnimočne lahodných čokoládových pochúťkach do predajne Jeff de Bruges na Nivy.

Výroba čokolády Jeff de Bruges

Značka Jeff de Bruges bola založená v roku 1986. Časom sa postupne menila a pritom stále kráča v šľapajach svojich vlastných ambícií: spraviť zo svojich obchodov na tisíc a jeden spôsob jedinečné miesto, ponúknuť nielen jemnú a chutnú čokoládu, ale rovnako aj hravosť, špičkovú kvalitu a pôžitok! Jeff de Bruges  je francúzsky eko líder vo svete čokolády.

Rešpekt voči Človeku a Zemi

Čokoládové bonbóny, penové medvedíky marshmallow, bruselské krémové čokoládové bonbóny Truffle, zmrzliny a sorbety výnimočných receptúr… Vychutnajte si bohatý svet zážitkov v predajni Jeff de Bruges. Čokoládová vášeň Jeff de Bruges má mnohé podoby: ponuka darčekových nápadov za rozumnú cenu, súlad prirodzenej chuti a originality, pocta každodennej radosti a oslava gurmánstva počas celého roka.

Čo je esenciou kvality čokolád Jeff de Bruges?

Prírodné ingrediencie, ktoré poctivo vyberajú majstri čokolatiéri, kakaové bôby pestované na našich vlastných plantážach v Ekvádore, receptúry pripravené bez palmového oleja a GMO*; čokoláda so 100 % zárukou čistého kakaového masla. Také sú čokoládové pochúťky od Jeff de Bruges, teraz aj v predajni nákupného centra Nivy.

*Geneticky modifikovaný organizmus.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0908 032 397

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo