U Vážky

2.  poschodie |  Supermarket, potraviny a delikatesy

Vo Vážke vážime aj si vážime. Jedlo aj prírodu, odkiaľ pochádza, vás aj vaše zdravie. Ekologický, bezobalový obchod s plnohodnotnými potravinami bez obalov na Nivách.

Bezobalový obchod

V predajni U Vážky si vyberáte nielen to, čo si kúpite, ale aj koľko. Či to budú tri ovsené sušienky, alebo tri kilá cestovín. Potraviny, drogériu či kozmetiku, všetko si môžete odvážiť a zobrať len toľko, koľko potrebujete. A nie, obaly naozaj nepoužívame, takže si ich určite nezabudnite priniesť! U Vážky poskytujeme možnosť alternatívneho bezobalového nakupovania, voľba je na zákazníkovi, potraviny sú plnohodnotné a ak potrebujeme niečo zabaliť, snažíme sa použiť obal, ktorý je čo najnižšou záťažou pre životné prostredie.

Ekologický obchod

V našom obchode sme si zvolili ekologický prístup, vyberáme pre vás kvalitné potraviny, ale dbáme na ekologické balenie. Vážime si nie len zákazníkov, ale aj malých výrobcov a pestovateľov, preferujeme lokálnych dodávateľov. Vážime si zdravie, prírodu, ľudí, potraviny a všetkých ktorý ich dopestujú a vyrobia.

Príďte sa presvedčiť, že nakúpiť potraviny sa dá aj bez zbytočných obalov. Rozhodnutie nakupovať v bezobalovom obchode U Vážky, v nákupnom centre Nivy v Bratislave, môže byť vašim prvým krokom pre lepšiu budúcnosť našej planéty.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo