Dermacol

1.  poschodie |  Zdravie a krása

0903 479 762

Krása je naším rodinným poslaním. Značka Dermacol otvorila novú pobočku kozmetiku so starostlivosťou o telo, pleť a vlasy v Nivy centre.

Legendárna československá značka Dermacol sa už viac ako polstoročie stará o krásu žien. Od svojho založenia v roku 1966 vyvíja a vyrába kozmetiku tej najvyššej kvality. Príbeh vzniku značky Dermacol je úzko spojený s jedným z prvých krycích make-upov na svete, ktorý vznikol vo filmových ateliéroch Barrandov v bývalom Československu. Už v šesťdesiatych rokoch minulého storočia ho používali hollywoodske hviezdy a dodnes je synonymom pre dokonalý make-up nielen v Českej a Slovenskej republike, ale aj na celom svete.

Značková predajňa Dermacol v Nivy centre ponúka kompletné portfólio dekoratívnej, pleťovej, telovej a vlasovej kozmetiky pre ženy aj mužov, vrátane parfumov a interiérových vôní.

TIP: Chcete získať exkluzívny prístup k benefitom a zľavám platným v predajniach Dermacol aj na e-shope www.dermacol.sk? Registrujte sa v Klube Krásy a čerpajte výhody už od prvého dňa!

Tešíme sa na vás v Kráľovstve krásy Dermacol!

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0903 479 762

Web obchodu

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo