Pirex

0.  poschodie |  Hračky, papiernictvo, darčeky

02/20 62 05 08
Map pin icon

Predajne Pirex Papier s papiernickými a kancelárskymi potrebami sa rozrastajú, medzi poslednými o predajňu v nákupnom centre Nivy.

Kancelárske potreby Pirex

Hlavnou cieľovou skupinou papiernictva Pirex sú obyvatelia a menší kancelárski používatelia, preto sú obchody umiestnené hlavne v kvalitných obchodných domoch, ktoré majú dostatočný počet návštevníkov. Predajňa kancelársky potrieb má v ponuke všetko pre školy až po kancelárie. Pirex Papier distribuuje výber papiernických a kancelárskych potrieb so zreteľom na kvalitné produkty, vhodné pre každú vekovú kategóriu, vkus či očakávania.

Papiernictvo a kreatívne produkty

Ponuka kancelárskeho sortimentu v papiernictve Pirex je tvorená jedinečnými kolekciami mnohých svetových značiek zošitov a krúžkových blokov, kancelárske, písacie potreby, školské potreby, cez Hobby-kreatívne produkty až po pohľadnice a dekoračné a ozdobné baliace materiály.

Ku kancelárskym produktom sa okrem obchodov môžete dostať aj prostredníctvom novootvoreného internetového obchodu Pirex, radi vás však obslúžia osobne, v nákupnom centre Nivy v Bratislave.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo