Tescoma

0.  poschodie |  Bytové doplnky, domáce potreby

Predajné centrum Tescoma na Nivách ponúka svojim zákazníkom kompletnú výbavu kuchynských potrieb a sortimentu kuchynských spotrebičov.

Domáce potreby TESCOMA

Predajňa domácich spotrebičov a potrieb do domácnosti na varenie, stolovanie, pečenie, upratovanie, s kompletným sortimentom na jednom mieste -  to je TESCOMA. Originálne kuchynské potreby TESCOMA je možné nakúpiť vo všetkých farebných a dizajnových kombináciách.

Ak hľadáte kávovar či mlynček na kávu, rýchlo varnú kanvicu, tlakový hrniec na vynikajúcu domácu polievku, alebo potrebujete novú sadu hrncov, v predajni TESCOMA ste správne. Sme pripravení vybaviť nie len vašu kuchyňu, ale pomôcť aj s upratovaním, umývaním, uskladnením potravín či odevov. Výrobky TESCOMA sú pripravene vyraziť s vami na cesty – ponuku dopĺňajú termo boxy, obedáre, pomôcky na grilovanie. Samozrejmosťou je aj precízny servis, dodanie náhradných dielov a doplnkov. Skrátka - nakupovať v predajnom centre TESOMA je príjemné a pohodlné.

Predajné centrá TESCOMA

Okrem kompletného sortimentu potrieb do kuchyne v TESCOMA sa o zákazníkov v predajniach postará  profesionálny personál, vysvetlí potrebné detaily a vlastnosti jednotlivých kuchynských výrobkov a spotrebičov, poradí s nákupom aj s orientáciou moderných materiálov.

Pozývame vás na inšpiráciu a nákup noviniek nielen do vašej kuchyne, v centre Nivy v Bratislave.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo