FAnn parfumérie

1.  poschodie |  Zdravie a krása

0905 250 380

FAnn parfumérie – sieť parfumérií, ktorá ponúka to najlepšie zo sveta vôní a kozmetiky. Vyberte si tú najlepšiu vôňu, v predajni na Nivách.

FAnn parfumérie – kráľovstvo vôní a krásy...

Predajne FAnn parfumérie prinášajú vône svetových značiek ako Chanel, Guerlain, Versace, Bvlgari, Giorgio Armani, rovnako aj prípravky pre mladých od Puma, Mexx, Christina Aguilera, už viac ako 30 rokov. Okrem parfumov tu nájdete aj kompletnú ponuku v starostlivosti o pleť, telovú kozmetiku a samozrejme aj dekoratívnu kozmetiku – kompletnú paletu farieb a make-upu.

FAnn parfumérie majú najširšiu ponuku originálnych vôní, kozmetických a skrášľujúcich produktov, spojenú s prvotriednym servisom a množstvom výhod.

Parfuméria s kompletnou starostlivosťou o každého

V každom ročnom období FAnn parfumérie prinášajú na slovenský trh nové svetové značky, inovácie vo svete kozmetiky, originálne vône, ako aj akciové ponuky na nákup vôní a kozmetických prípravkov.

 Staňte sa členom FAnn klubu a získajte maximum výhod pri nakupovaní: zľavu 10% na celý sortiment, darček k vášmu sviatku, a tiež pravidelné informácie o novinkách, špeciálnych akciách a skvelých ponukách. Čerešničkou na torte je kvalitný servis a poradenstvo, ktorý teraz ponúkame aj v predajni nákupného centra Nivy.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0905 250 380

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo