dm drogerie markt

0.  poschodie |  Zdravie a krása

02/32 60 51 78

Slovenský líder v oblasti predaja drogériového tovaru DM drogérie už aj na Nivách! V novej priestrannej predajni dm nájdete všetko čo potrebujete pre seba, svoje dieťa alebo domácich miláčikov.

Dm Drogerie markt - svet plný kozmetiky a produktov pre domácnosť

Značka dm drogerie si od roku 1995 vybudovala na Slovensku svoje povedomie a stala sa obľúbeným miestom pre nákup drogériového tovaru.  V predajni dm drogerie nájdete produkty starostlivosti o pleť, telo i vlasy, dekoratívnu kozmetiku, samostatný priestor má pánska kozmetika ako i výživové doplnky. dm nie je len svet vôní a krémov, ponúka rovnako sortiment pre čistú a žiarivú domácnosť: pracie prostriedky, prostriedky na umývanie, dezinfekciu, čistenie domácnosti a to aj v ekologickej forme.

V dm market myslíme aj na deti a vašich miláčikov - aj v bio kvalite

Predajne DM drogerie majú pre vás kompletnú výbavu pre bábätko: plienky, hračky, fľašky a cumlíky ako i náhradnú detskú stravu, sunar, pokračovacie mlieko, keksíky, oblátky, kaše a bio dobroty. Okrem potrieb pre deti v dm nájdete aj chovateľské potreby a krmivo, podstielky a hračky pre domácich miláčikov, rovnako ako i biopotraviny a produkty zdravej výživy.

Dm akcie a vernostný program

Nakupovanie v dm sa oplatí. Ponúka dlhodobé ceny produktov a verným zákazníkom so zákazníckym kontom „active beauty“ ponúka ďalšie výhody, za nazbierane body. Viete, že aj pre nových členov vernostného programu majú uvítací darček v podobe bonusových bodov? Príďte sa presvedčiť do predajne dm drogerie v nákupnom centre Nivy. Otvorení sú denne od deviatej ráno do deviatej večer.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo