Douglas

0.  poschodie |  Zdravie a krása

421 948 962 043

Príďte si vyskúšať tie najlepšie parfémy a dekoratívnu kozmetiku do predajne Douglas na Nivy, kde sa o vás postará milý personál.

Parfuméria a dekoratívna kozmetika

Predajňa parfumérie Douglas v nákupnom centre Nivy v Bratislave, rovnako ako ďalšie Douglas predajne, poskytuje excelentný servis, poradenstvo a individuálny prístup. Náš tím konzultantov v predajniach Douglas vám vždy rád poradí s výberom toho správneho parfému alebo drogériového produktu.

Krásna vďaka kozmetike a parfému z Douglas

Fascinujúci svet krásy je plný parfumov známych a obľúbených značiek ako Ariana Grande, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, výberom tej správnej vône si tak každý deň môžete okoreniť štipkou luxusu a starostlivosti.

Hľadáte darčeky pre svojich blízkych?  U nás ich darčekovo zabalíme. V parfumérii Douglas sa postaráme o každého - pánov aj dámy, deti, i tie v zrelom veku. Starostlivosť o pokožku, telo, kozmetiku na líčenie: všetko od make-up, tiene, riasenky a korunu krásy - vlasy. V Douglas nájdete starostlivosť o všetky typy vlasov a nie len šampóny a kondicionér, ale aj masky, oleje. Vaše vlasy si zaslúžia byt krásne, hebké a zdravé, rovnako ako vy a vaša pokožka. Príďte sa presvedčiť o skvelej ponuke drogériového tovaru do Douglas. A to všetko v modernom a atraktívnom prostredí na Nivách. Tešíme sa na vás denne, v otváracích hodinách od deviatej rána do ôsmej večer!

Viac na: https://www.douglas.sk/

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo