Yeme

0. poschodie |  Supermarket, potraviny a delikatesy

+421 917 394 044
Map pin icon

Obľúbené YEME ponúka zákazníkom na Nivách dve samostatné prevádzky. Plno chutné potraviny, s pekárňou a koncept Bistra s čerstvými farmárskymi raňajkami a obedmi z produktov priamo z obchodu.

Yeme potraviny - tak ako ich poznáte, s ikonickou a najväčšou remeselnou pekárňou. 

Bistro yeme, ktoré prináša čerstvé farmárske raňajky a obedy z produktov priamo z obchodu. Zákazníci môžu využiť aj vonkajšiu terasu na Páričkovej ulici v príjemnom prostredí.

Bezlepková pekáreň Yeme

Novinkou na Nivách je samostatná bezlepková pekáreň prinášajúca nový a ojedinelý koncept nielen v Bratislave, na Slovensku, ale v jej prevedení aj v strednej Európe. O zážitok sa postará široký výber chrumkavého čerstvého bezlepkového chlebíka, pečiva, čerstvých denno-denne upečených delikátnych bezlepkových croissantov až po famóznu ponuku bezlepkového Yeme fresh baru – obložené ciabatty a chlebíky.
Na prípravu bezlepkového pečiva v YEME už pár mesiacov kultivujú ryžový kvas a skúšajú nové a nové receptúry, slovenské aj zahraničné bezlepkové múky, aby bolo pečivo chrumkavé a jemne nadýchané.

Aby vám v Yeme chutilo

Máme pre vás rovno 2 prevádzky :

  • Yeme potraviny - tak ako ich poznáte, s ikonickou a najväčšou remeselnou pekárňou. 
  • Bistro Yeme, ktoré prináša čerstvé farmárske raňajky a obedy z produktov priamo z obchodu. Zákazníci môžu využiť aj vonkajšiu terasu na Páričkovej ulici v príjemnom prostredí.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo