Yeme

0.  poschodie |  Supermarket, potraviny a delikatesy

+421 917 394 044

Obľúbené YEME ponúka zákazníkom na Nivách tri samostatné prevádzky. Plno chutné potraviny, bezlepkovú pekáreň a koncept Bistra s čerstvými farmárskymi raňajkami a obedmi z produktov priamo z obchodu.

Yeme plno chutné potraviny

Koncept rodinného obchodu s potravinami Yeme sa snaží skĺbiť komfort mestského nákupu s nekompromisnou kvalitou tradičných a farmárskych výrobkov. Ponúka najväčší výber alternatívnej stravy: vegetariánsku, bezlepkovú, bezlaktózovú, bio, vegánskú - všetko kvalitné, poctivé a prevažne lokálne potraviny.

Kompletná ponuka potravín v Yeme

Predajná potravín Yeme na Nivách ponúka čerstvé mliečne a mäsové výrobky, rybí a syrový pult, ovocie a zeleninu, prevažne od lokálnych farmárov. Spoľahnúť sa môžete na ponuku vín z kvalitnej vinotéky a pivotéky, nájdete tu aj ekologickú drogériu, čerstvú ponuku džúsov z fresh baru a bistra, s interiérovým aj exteriérovým posedením.

Samostatný vstup do YEME je možný priamo z Páričkovej ulice, príp. z ďalších vchodov centra Nivy.

Yeme stále chutnejšie

Tešíme sa, ak ste v Yeme našli všetko čo potrebujete. A že by ste si dali chutné farmárske raňajky? Súhlasíme, dajte si ich v našom raňajkovom Bistre Yeme. A pre všetkých, ktorí žijú bez lepku je tu každý deň čerstvý chlebík z Yeme bezlepkovej pekárne. Tešíme sa na vás.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo