Yeme bezlepková pekáreň

2.  poschodie |  Supermarket, potraviny a delikatesy

Yeme koncept, s ikonickou a najväčšou bezlepkovou remeselnou pekárňou. Každý deň pre vás pečieme čerstvé bezlepkové chleby a pečivo.

Bezlepková pekáreň Yeme

Novinkou na Nivách je samostatná bezlepková pekáreň prinášajúca nový a ojedinelý koncept nielen v Bratislave, na Slovensku, ale v jej prevedení aj v strednej Európe.
Na prípravu bezlepkového pečiva v YEME už pár mesiacov kultivujeme ryžový kvas a skúšame nové a nové receptúry, slovenské aj zahraničné bezlepkové múky, aby bolo pečivo chrumkavé a jemne nadýchané.

Nie len bezlepkový, ale aj chutný chlieb z Yeme

Chlebíky pečené v Yeme sú nie len bez lepku, ale aj vegánske a bezlaktózové, všetko v Yeme receptúre, s chrumkavou kôrkou. O zážitok sa postará široký výber chrumkavého čerstvého bezlepkového chlebíka, pečiva, čerstvých denno-denne upečených delikátnych bezlepkových croissantov až po famóznu ponuku bezlepkového Yeme fresh baru – obložené ciabatty a chlebíky. Všetko denne čerstvé, pripravené s Yeme láskou - pre vás.

Aby vám v Yeme chutilo

Máme pre vás ďalšie 2 prevádzky :

Yeme potraviny - tak ako ich poznáte, s najväčšou ponukou alternatívnej stravy.

Bistro Yeme - prináša čerstvé farmárske raňajky a obedy z produktov priamo z obchodu. Zákazníci môžu využiť aj vonkajšiu terasu na Páričkovej ulici, v príjemnom prostredí.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo