PUPA Milano

0.  poschodie |  Zdravie a krása

+421 220 620 109

Kozmetika PUPA Milano je synonymom kreativity, dizajnu, trendov a krásy Made in Italy. Značka reprezentuje kvalitné produkty z rady make-up a starostlivosti o pokožku, ktoré nájdete aj v novej predajni na Nivách.

Svet krásy s Pupa Milano

Kozmetika Pupa je výsledkom inšpirácie pána Angela Gattiho. V 70- tich rokoch vytvoril Beauty Fantasy s jedinečnými setmi na líčenie. Design a vývoj sa prispôsobil masovému sektoru kozmetického trhu. Všestrannosť a rozmanitosť produktov kozmetiky Pupa robí zo značky ideálnu voľbu tak pre zákazníkov, ktorí  vyhľadávajú vysokú kvalitu make-up a kozmetiky za rozumnú cenu.

Rozmanitosť kozmetiky Pupa

Misia značky kozmetiky PUPA je byť priateľská - ambiciózna ale cenovo dostupná, inkluzívna a taktiež podporovať ženy na celom svete v pozitívnom vnímaní samých seba a v pozitívnom myslení.

Charakteristická farba značky Pupy Milano je červená: červená ako vášeň, dynamika a vitalita, ako energia, potrebná na tvorbu stále nových foriem vyjadrenia. Objavte Pupa radu paliet, prípravkov na líčenie: rúže, očné tiene, riasenky, make-up, parfumy, kozmetiku na ošetrenie a starostlivosť o pleť, tipy na darčeky ako aj kozmetiku na ochranu pred slnkom. Kozmetika Pupa prináša kompletnú paletu odtieňov, farieb pre každý typ pleti, v súčasných trendoch pre každú sezónu. Príďte sa presvedčiť do Pupa predajne  v centre nivy v Bratislave.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo