Nakupuj, jedz a miluj. Nivy sú vaša srdcová destinácia!

Inšpirujte sa a vyberte na Nivách darček, ktorý bude presne vystihovať tú vašu potrebu vyjadrenia lásky. Vybrali sme pre vás najlepšie tipy na Valentínske prekvapenia pre neho aj pre ňu.

Domáci wellness

Prekvapte na Valentína domácim wellness. Pripravte jej alebo jemu horúcu vaňu  s uvoľňujúcou soľnou zmesou s bylinkami alebo vyživujúcou penou do kúpeľa. Populárne sú šumivé „bomby“ s vonnými olejmi a sušenými kvetmi, ktoré dokonale zregenerujú telo i myseľ. Kúpite ich v DM drogerie101 drogerieL’occitaneDouglasYves Rocher. 

Bozk pod japonskou Sakurou

Nečakajte na prvomájový bozk pod rozkvitnutou čerešňou. Darujte luxusnú, jemnú vôňu ryžového mlieka a kvetov Sakury od Rituals a zaplavení vôňou čerešňových kvetov sa bozkávajte po celý rok! Vonné tyčinky majú aj v luxusnejšej verzii, ktorá vydrží niekoľko týždňov až mesiacov v rôznych vôňach od sviežich citrusových až po ťažšie orientálne, alebo korenisté tóny pripomínajúce dymovú vôňu kadidla.


Záplava živých kvetov

Ktorú ženu by nepotešili kvety? Vo Flowers Drive by Laskykvet kúpite ručne viazanú kyticu čerstvých kvetov doslova na poslednú chvíľu v podstate „to go“ priamo z auta. Alebo potešte svoju milú trvácnejším kvetinovým boxom, prípadne tematickými originálnymi aranžmánmi od floristov z kvetinárstva Curel. A pre úplnú dokonalosť nezabudnite na čokoládové potešenie. Kvalitnú belgickú čokoládu na sto spôsobov nájdete v predajni Jeff de Bruges na 1. podlaží.


Rande vo dvojici

Poďte na rande! V Dallmayr vám pripravia stôl len pre dvoch, kávičku k zákusku, pohár kvalitného vína, niečo dobré pod zub aj malé prekvapenie. Nemusíte si robiť starosti s darčekom. Pripravia vám darčekový kôš plný prémiových čajov a kvalitnej praženej kávy s cukrovinkami, kávovým porcelánom alebo si z ponuky v predajni vyberte sami podľa vlastného vkusu. 

Romantická večera s výhľadom na večerné mesto 

Kedy ste si spoločne vyšli na večeru len sami dvaja? Užite si večer pri sviečkach s výhľadom na rozsvietené centrum Bratislavy pri jedinečnom gastronomickom zážitku. Šéfkuchár Michael Šafárik varí v štýlovej novootvorenej reštaurácii Cabo špeciality z ingrediencií od lokálnych dodávateľov. Ohúri vás originálnymi nápadmi v spracovaní a servírovaní jedla, na poctivosť a kvalitu jeho kuchyne sa môžete spoľahnúť. 

Alebo sa pochlapte a uvarte večeru doma. Nezabudnite kúpiť fľašku kvalitného vína z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, ktorú vám radi pomôžu vybrať v Cuvée. Nestíhate zbehnúť po víno? Zavolajte do Wineplanet. V Bratislave vám víno doručia do hodiny. Výber je pestrý, či už máte chuť na ružové, biele, červené, ľahké aj hlboké, slovenské či zo sveta.  

Zabodujte šperkom  

Ženy milujú šperky! Je na vás ako hlboko siahnete do peňaženky, možností je veľa. V Zen diamond nájdete originálny dizajn s farebnými drahokamami a diamantmi, ktoré je možné nosiť vo dne aj v noci. V Lotsi si zas môžete vybrať prepracované zlaté a strieborné šperky navrhnuté vlastnými dizajnérmi alebo sa zastavte v najväčšej obchodnej sieti so šperkami na slovenskom trhu - Sofia 

Máme pre vás aj ďalší tip na valentínsky darček - spodné prádlo. Kvalitné kúsky nájdete v predajniach PalmersIntimissimi na 1. podlaží či Oysho na prízemí. 

Zažite Valentín plný lásky nielen na Nivách. Vyhrajte valentínske balíčky v našej súťaži: https://bit.ly/3raAfAY. 

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo