Yves Rocher

1.  poschodie |  Zdravie a krása

0910 374 281

Rastlinná kozmetika Yves Rocher využíva regeneračnú silu a životodarnú energiu rastlín v prospech vašej krásy! Je špecialistom na starostlivosť o pleť, telo, vlasy a ponúka tiež široký výber parfumov a produktov z líčenia. V predajni na Nivách nájdete všetko, čo ku kráse potrebujete.

Prírodná kozmetika Yves Rocher

Francúzska kozmetická spoločnosť Yves Rocher vznikla v roku 1959 v Bretónsku a dnes sú jej obchody vo viac ako 80 krajinách sveta. Pri výrobe kozmetických produktov sú využívané rastliny, ktoré si firma sama pestuje, pričom dodržiava prísne bezpečnostné aj ekologické štandardy. Výrobky Rastlinnej kozmetiky Yves Rocher ani ich zložky nie sú testované na zvieratách a neobsahujú látky živočíšneho pôvodu (okrem medu a včelieho vosku). Sú dermatologicky a oftalmologicky testované.

Svet voňavej kozmetiky a make-up patrí vám

Kozmetika Yves Rocher nie je úplne obyčajná. Snaha eliminovať odpad, chrániť životné prostredie a rastliny a zároveň prinášať kozmetiku šetrnú k pleti je tu každodenným krédom. Chcete získavať exkluzívne zľavy a špeciálne ponuky na vaše obľúbené výrobky Yves Rocher až domov a každý mesiac dostávať originálny darček? Príďte si pre vašu Vernostnú kartu do predajne Yves Rocher, v nákupnom centre Nivy v Bratislave!

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0910 374 281

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo