Lotsi

1.  poschodie |  Šperky, hodinky a doplnky

0918 744 968

LOTSI  je slovenská firma, ktorá sa od roku 1999 venuje veľkoobchodu a maloobchodu so striebornými a zlatými šperkami. Šperky vyrába a navrhuje s najlepšími výrobcami z celého sveta.

Oslávte lásku jedinečne – zásnubné prstene a obrúčky LOTSI

LOTSI s vami oslávi lásku. V ponuke našej predajne v centre Nivy v Bratislave máme šperk pre každý významný moment. Strieborné a zlaté obrúčky, strieborné a zlaté zásnubné prstene, jednoduché, klasické aj luxusnejšie prstene, všetko pre najdôležitejšie okamihy vášho života.

LOTSI je tu pre vás na každú príležitosť, ponuka šperkov tejto predajne je takmer nevyčerpateľná. Retiazky, prívesky, náušnice, náramky pre dámy, pánov aj pre deti.  Pravé polodrahokamy osadené v spojení s čistotou striebra vytvárajú šperky s energiou a liečivými vlastnosťami.

Kvalitné Slovenské šperky

Po dlhoročných skúsenostiach máme v LOTSI kontrakty s najlepšími výrobcami z celého sveta, ktorí vedia vyrobiť šperky presne podľa našich dizajnov a požiadaviek. Kvalita a detailné prepracovanie každého šperku sú pre nás prioritou – pritom však zachovávame adekvátne, veľmi priaznivé ceny. Naším cieľom je spokojný zákazník, ktorý má z kúpy šperku príjemný zážitok a vždy sa ku nám rád vráti. Príďte sa presvedčiť do našej predajne v obchodnom centre Nivy.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0918 744 968

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo