Zen Diamond

1.  poschodie |  Šperky, hodinky a doplnky

+421 911 961 133

V predajni Zen Diamond, nájdete odborníkov na diamantové šperky. Zen Diamond definuje svoje podnikanie ako „splnenie snov ženským diamantom“. Na Nivách máte možnosť splniť sny vašim polovičkám.

Šperk, ktorý to povie za vás...

Zen Diamond bol založený s hlboko zakoreneným rodinným dedičstvom a odbornými znalosťami v oblasti výroby šperkov, ktoré sa dedia už tri generácie. Od jednoduchého moderného diamantového prsteňa po prepracovaný diamantový náhrdelník. Od šperkov s farebnými drahokamami tancujúcich s diamantmi, až po nadčasové diamantové hodinky. Zen Diamond vždy hovorí za jedinečné a nezabudnuteľné emócie. Kolekcie Zen Diamond obsahujú nielen základné klasiky, ako sú solitéry a svadobné prstene, ale aj návrhy šperkov kombinujúce farebné drahokamy s diamantmi, ktoré je možné nosiť vo dne aj v noci. Zen Diamond taktiež vyrába rôzne pánske doplnky, ako sú hodinky, manžetové gombíky, perá, peňaženky a opasky s diamantmi.

Najväčší dôkaz lásky

Kreativita, remeselné spracovanie a kvalita sú základnými hodnotami, ktoré prenikajú do šperkov Zen Diamond. Všetky šperky Zen pochádzajú z hlbokej a vášnivej práce skúsených zlatníckych remeselníkov, ktorí sú majstrami vo vylepšovaní svetla diamantov. Zen Diamond ako najväčší výrobca diamantových šperkov v Európe a na Strednom východe umožňuje flexibilitu pri uspokojovaní rôznych požiadaviek zákazníkov vytváraním diamantových šperkov v rôznych štýloch.

Originálne a kvalitné šperky

Ženy v mnohých častiach sveta nosia zenové vzory. Zen Diamond je prostredníctvom svojich zámorských spoločností v New Yorku, Dusseldorfe a Dubaji známym vývozcom takmer na každý kontinent. Vďaka odborným znalostiam a hlbokému know-how v oblasti maloobchodu, franšízy a veľkoobchodu je Zen Diamond nielen najväčším reťazcom diamantových obchodov v Turecku, ale rozšíril svoje maloobchodné prevádzky zo svojej domovskej krajiny do USA, krajín Perzského zálivu a Európy.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo