Oysho

0.  poschodie |  Dámske oblečenie

02/32 14 82 61

Na Nivách nájdete úplne prvú slovenskú predajňu značky Oysho! Španielska značka založená skupinou Inditex sa špecializuje na dámsku spodnú bielizeň a tiež na plážové, domáce a športové oblečenie.

Predajňa Oysho aj na Nivách

Oysho je medzinárodná značka pre šport a pre voľnočasové aktivity, spojená s inováciou kvalitou a udržateľnosťou. Ponúkame rôzne varianty technických kolekcií navrhované k dosahu maximálneho výkonu a komfortu pri športových výkonoch. Naša Free Time kolekcia je prispôsobená k funkčnosti a všestrannosti, tak aby sa prispôsobili akejkoľvek situácii a potrebe. V Oysho sa zameriavame na šport a aktívny životný štýl, motivuje nás to k pokračovaniu v inováciách a k zlepšovaniu, vždy ponúkame našim zákazníkom to najlepšie.

V Oysho myslíme na budúcnosť

Značka Oysho sa prejavuje aj v odhodlaní nasledovať cestu udržateľnosti. Všetky rady kolekcií oblečenia Oysho zahŕňajú odevy vyrobené z udržateľných materiálov v rámci akčného plánu Oysho Join Life. Jeho cieľom je znížiť využívanie prírodných zdrojov, minimalizovať vplyv na životné prostredie v každej fáze ich získavania a tiež chrániť biodiverzitu.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo