Sofia

1. poschodie |  Šperky, hodinky a doplnky

0911 456 407
Map pin icon

SOFIA patrí medzi najväčšie obchodné siete so šperkami na slovenskom trhu. Popri vlastnej značke je SOFIA autorizovaným predajcom originálnej značky náramkov a šperkov PANDORA.

Šperky SOFIA a PANDORA

V SOFIA predajni a e-shope nájdete široký sortiment šperkov vlastnej značky SOFIA ako aj svetových značiek ako: zásnubné prstene, svadobné obrúčky, retiazky, prstene, náušnice, hodinky a ďalšie. Ponuku zlatých a strieborných šperkov na každú príležitosť osviežujú pravidelne najnovšie módne trendy a sezónne kolekcie. SOFIA je autorizovaným predajcom značky PANDORA s kompletnou ponukou náramkov, ktoré si môžete dopĺňať o ďalšie prívesky, PANDORA setov, prsteňov, náhrdelníkov a náušníc PANDORA.

Šperk je emócia ktorá pretrvá

V predajni SOFIA si môžete byť istý našou ústretovosťou. Výborná komunikácia, kvalitný servis, zaujímavé vernostné programy, pútavé akcie, korektné ceny. To všetko sú naše kréda, ktoré nám už 30 rokov zabezpečujú mnoho spokojných zákazníkov. Ambíciou SOFIA je ponúkať špičkové šperky v bezkonkurenčnej cene a kvalite. Predajom sa naša starostlivosť o zákazníka nekončí. V predajniach SOFIA rovnako poskytujeme servis, čistenie šperkov a odborné rady.

Široké spektrum hodiniek a šperkov:

⎮Náušnice ⎮Prstene⎮Prívesky⎮Korálky⎮Retiazky a reťaze⎮Náhrdelníky⎮Náramky ⎮Brošne a spony ⎮Manžetové gombíky⎮Zlate náušnice⎮Pandora náramky⎮Zásnubné prstene ⎮Svadobné obrúčky ⎮Pánske hodinky ⎮Dámske hodinky⎮

Šperky známych značiek:

⎮ SOFIA ⎮PANDORA⎮ESPRIT⎮Pierre Lannier⎮Cutie⎮Cluse⎮Olivia Burton ⎮VICEROY ⎮fredbennett⎮D for diamond⎮Breuning⎮Piere Cardin ⎮Nautica ⎮Thomas Sabo⎮Rosato⎮ TRUSSARDI⎮ BREAUNING ⎮BROSWAY⎮

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo