Sofia

1.  poschodie |  Šperky, hodinky a doplnky

0911 456 407

SOFIA patrí medzi najväčšie obchodné siete so šperkami na slovenskom trhu. Popri vlastnej značke SOFIA je autorizovaným predajcom značky PANDORA na Slovensku.

Kvalitné šperky

V predajni SOFIA nájdete široký sortiment svetových značiek šperkov a hodiniek. Ponuku šperkov na každú príležitosť osviežujú pravidelne najnovšie módne trendy a sezónne kolekcie.

Nájdete u nás: náušnice, prstene, prívesky, korálky, retiazky a reťaze, náhrdelníky, náramky, brošne a spony, manžetové gombíky, obrúčky

Šperk je emócia, ktorá pretrvá

V predajni SOFIA si môžete byť istý našou ústretovosťou. Výborná komunikácia, kvalitný servis, zaujímavé vernostné programy, pútavé akcie, korektné ceny a mnoho spokojných zákazníkov. Našou ambíciou je ponúkať špičkové šperky v bezkonkurenčnej cene a kvalite. To sú hlavné dôvody, prečo sme na trhu už viac ako 30 rokov.

Záručný a pozáručný servis

Predajom sa naša starostlivosť o zákazníka nekončí. V predajniach SOFIA rovnako poskytujeme servis, čistenie šperkov a odborné rady.

Obľúbené značky, ktoré v predajni nájdete

SOFIA, THOMAS SABO, BROSWAY, CO88, FRANK 1967, CITIZEN, BERING, CLUSE, CASIO a iné

Na nákup šperkov PANDORA, ktoré v tejto predajni nenájdete, môžete využiť e-shop SOFIA.sk s možnosťou osobného odberu v predajni. Objednané šperky tak máte možnosť si naživo pozrieť a vyskúšať.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0911 456 407

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo