Sofia

1.  poschodie |  Šperky, hodinky a doplnky

0911 456 407
Map pin icon

SOFIA patrí medzi najväčšie obchodné siete so šperkami na slovenskom trhu. Popri vlastnej značke SOFIA je autorizovaným predajcom značky PANDORA na Slovensku.

Kvalitné šperky

V predajni SOFIA nájdete široký sortiment svetových značiek šperkov a hodiniek. Ponuku šperkov na každú príležitosť osviežujú pravidelne najnovšie módne trendy a sezónne kolekcie.

Nájdete u nás: náušnice, prstene, prívesky, korálky, retiazky a reťaze, náhrdelníky, náramky, brošne a spony, manžetové gombíky, obrúčky

Šperk je emócia, ktorá pretrvá

V predajni SOFIA si môžete byť istý našou ústretovosťou. Výborná komunikácia, kvalitný servis, zaujímavé vernostné programy, pútavé akcie, korektné ceny a mnoho spokojných zákazníkov. Našou ambíciou je ponúkať špičkové šperky v bezkonkurenčnej cene a kvalite. To sú hlavné dôvody, prečo sme na trhu už viac ako 30 rokov.

Záručný a pozáručný servis

Predajom sa naša starostlivosť o zákazníka nekončí. V predajniach SOFIA rovnako poskytujeme servis, čistenie šperkov a odborné rady.

Obľúbené značky, ktoré v predajni nájdete

SOFIA, THOMAS SABO, BROSWAY, CO88, FRANK 1967, CITIZEN, BERING, CLUSE, CASIO a iné

Na nákup šperkov PANDORA, ktoré v tejto predajni nenájdete, môžete využiť e-shop SOFIA.sk s možnosťou osobného odberu v predajni. Objednané šperky tak máte možnosť si naživo pozrieť a vyskúšať.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo