L'OCCITANE

1.  poschodie |  Zdravie a krása

02/20 62 07 84

Spoločnosť L'OCCITANE prináša pro žiariacu a jedinečnú krásu to najlepšie, čo môže Provence ponúknuť. Teraz si môžete užiť luxusnú pleťovú a telovú kozmetiku z Provence aj v Nivy centre.  

Kozmetika so silným príbehom

Pleťová a telová kozmetika L'OCCITANE nie je len značkou, ale aj príbehom. Ďalšia predajňa, v Obchodnom centre Nivy v Bratislave, ponúka to najlepšie, čo môže Provence ponúknuť. Kozmetika L'OCCITANE je nie len zážitkom pre zmysly, autentickým príbehom stredomoria, ale aj zodpovedným prístupom, ktorý  je postavený na silných princípoch, ktoré majú za cieľ chrániť našu planétu a zachovávať rešpekt voči ľuďom.

Starostlivosť o telo, vlasy a vône južného Francúzska

Luxusná kozmetika z Provence, z juhovýchodného Francúzska, vo svojich produktoch pre starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo ako sprchové šampóny, peeling, šampóny a kondicionéry, parfemy a vône, prináša nie len kozmetiku, ale ponúka najmodernejšie produkty, ktorých výroba má pozitívny vplyv na trvalú udržateľnosť. L'OCCITANE v sebe spája vôňu prírody, inšpiráciu čerpá z nádhernej krajiny, ktorej čaro ktorej prináša do domácností po celom svete. 

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo