Advent na Nivách krásne vonia, sladko chutí a zahreje

Už sa neviete dočkať a odrátavate dni do Vianoc? Štyri adventné nedele a sú tu! Starosti pustite z hlavy. Poďte s nami čakanie na najkrajšie sviatky roka prežiť v radosti s originálnymi adventnými kalendármi, v ktorých vás čaká 24 prekvapení. Veď kto by nechcel dostať každý deň do Vianoc malý darček? Vybrali sme pre vás najkrajšie adventné kalendáre na Nivách. 

Kreativita na každý deň

Skráťte si čakanie na Ježiška s 24 kreatívnymi darčekmi! Kniha s ilustráciou malebnej dedinky od Martinusu vás deň čo deň pri otváraní okienok prekvapí novými nápadmi. Tento jedinečný kalendár prebudí predstavivosť a tvorivosť malých aj veľkých.

Máte originálny nápad na vlastný adventný kalendár? Naplňte ho v bezobalovom obchode U vážky v Tržnici Nivy. Do vrecúšok na každý deň môžete schovať sladké aj slané zdravé dobroty, mandle v čokoláde, arašidy v slanom karamele či mandle s talianskymi bylinkami. Počuli ste už o lyofilizovanom ovocí? To je mrazom sušené ovocie, ktoré výborne chutí. Takýmto spôsobom viete na zdravé mlsanie počas adventu deťom pripraviť marhule, slivky, jahody aj maliny.

Vytvorte si vlastný adventný kalendár a naplňte ho dobrotami z bezobalového obchodu U vážky v Tržnici Nivy

Adventný kalendár s čajovými sviečkami od Yankee Candle

Vôňa vianočných koláčikov a kakaa

Každý deň si v radostnom očakávaní Vianoc môžete naordinovať inú aromaterapiu. Séria čajových sviečok v darčekovom balení od Yankee Candle vás prenesie k štedrovečernému stolu. Nos vám zaplnia vône vianočného pečiva, sladkého punču s klinčekmi, med a škorica. Alebo máte radšej vôňu ihličia? Vyberte si sviečku podľa nálady, vydržia vám 4 až 6 hodín a v zlatom keramickom svietniku zútulnia každý interiér.

Každý deň nové prekvapenie od Douglas a Pupa Milano

Malé veľké kozmetické radosti 

Na Nivách je hneď niekoľko parfumérií a obchodov s kozmetikou, v ktorých nájdete okienkové adventné kalendáre plné miniatúr beauty produktov. V predajni Douglas vás očaria prekrásne balenia, ktoré vyobrazujú najznámejšie pamiatky svetových metropol v zimnej panoráme. Sú plné dekoratívnej kozmetiky, výrobkov starostlivosti o pleť aj značkových toaletných vôd či parfumov. Adventný kalendár od Pupa Milano môžete dokonca použiť ako organizér na svoje šperky a drobnosti. Nájdete v ňom najmilovanejšie make-up produkty tejto značky aj kultovú maskaru Vamp! Ale pssst, má to byť predsa prekvapenie...

Čokoládové potešenie od Yeme a Jeff de Bruges

Pre maškrtné jazýčky

Každý deň sladká chuť prémiovej čokolády v ústach. Áno, to je obvyklý plán, ale s adventným kalendárom pre gurmánov, ktorý kúpite v Yeme, vám asi nevyjde. Tak skvelú čokoládu vyjete zo všetkých okienok naraz, hneď v prvý deň. Ale nezúfajte, v čokoládovni Jeff de Bruges majú ešte väčší kalendár, plný čokoládových praliniek, ktorý vám možno vydrží dlhšie. Možno...

Rumový adventný kalendár od Rumpapa

Kalendár, ktorý zahreje

Reč je o rumovom adventnom kalendári od Rumpapa. Stánok tohto predajcu nájdete v Tržnici Nivy. Exkluzívna kazeta obsahuje 24 rôznych druhov rumov z 24 odlišných krajín a dva degustačné rumové poháre. Každý deň až do Vianoc môžete ochutnať miniatúrnu fľaštičku so vzorkou rumu a nezabudnite si robiť poznámky do špeciálneho poznámkového bloku, ktorý je súčasťou balenia. Najlepšie vzorky si potom kúpte v klasickej veľkosti a pôjdete na istotu.


Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo