Yankee Candle

1.  poschodie |  Bytové doplnky, domáce potreby

0908 700 469

Predajňa so sviečkami Yankee Candle vám prináša exkluzívne vône Yankee Candle, Woodwick, Millefiori a prírodnú francúzsku kozmetiku La Maison du Savon de Marseille. Navštívte novú predajňu na Nivách.

Yankee Candle – sviečky a vône pre dokonalý relax a atmosféru

Yankee Candle je americká značka s dlhoročnou tradíciou, ktorá vyrába najobľúbenejšie vône sviečok a difuzérov / osviežovačov vzduchu. Každá z vôní Yankee Candle vzniká z prírodných extraktov a esenciálnych olejov. Vďaka svojmu originálnemu a autentickému zloženiu dotvárajú atmosféru vášho domova. Osviežovač vzduchu, tzv. difuzér vás sprevádza v aute na cestách, prevonia vám šatník, alebo si môžete vybrať elektricky difuzér s ukľudňujúcou krémovou vôňou, vďaka ktorej bude váš spánok sprevádzať uvoľňujúca atmosféra.

Voňavé doplnky a darčeky

V predajni Yankee Candle Yankee nás viac čaká viac ako 100 rôznych vôní, difuzéry, vône do auta, vonné vosky aj dekoračné doplnky.

Nájdete tu aj kozmetiku La Maison du Savon de Marseille, všetko od  krémov, šampónov, mydiel ale aj soli do kúpeľa a doplnky. V Yankee Candle máme pre vás vždy pripravene zľavy, darčekové sety aj darčekové taštičky. Príďte sa presvedčiť do našej predajne v nákupnom centre Nivy v Bratislave.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0908 700 469

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo