Zuzka Vačková prezradila, ako nakupuje. Inšpirujte sa aj vy!

Už tento piatok štartujeme na Nivách týždeň výhodných nákupov plný zliav, odmien a súťaží. Nové kúsky do svojho šatníka teraz nakúpite ešte výhodnejšie, a to až do nedele 18. júna. Nakupovanie so super zľavami sme otestovali so Zuzkou Vačkovou.

Pri nakupovaní vie, čo chce

Zuzka vybehla do svojej obľúbenej commy, ktorá má predajňu na 1. poschodí. Táto nemecká značka totiž ponúka nielen kvalitu, ale aj pestré farby a strihy, ktoré dokonalo padnú. Výpredajom a 30 % zľavám sa odoláva len veľmi ťažko.

Pod novým outfitom nemôže chýbať kvalitná spodná bielizeň. Predajňa Triumph na skok od commy bola pre Zuzku jasnou voľbou. Veď kto by nechcel mať doma luxusný čipkovaný set a navyše v 25 % zľave? Aj v tejto predajni si môžete vybrať podľa svojho gusta. Zuzkiným favoritom bola táto marhuľová podprsenka s nohavičkami.

Potešte sa šperkom

Ďalšia zastávka bola Zen Diamond, kde nakúpite počas týždňa výhodných nákupov s 20 % zľavami. Zuzka neváhala a hneď si aj vybrala. „Zuzany je síce až v auguste, ale tak prečo nie,“ povedala si pri výbere jemného náramku zo 14-karátového zlata. Dámy, ak túžite po svadbe, dajte tip svojej polovičke na poriadny snubák. V Zen Diamond si môžete prsteňov vyskúšať do sýtosti. Aj Zuzka si jeden skúsila, vraj ten najobľúbenejší z bieleho zlata.

Zostávalo už len dokúpiť si do kabelky novú riasenku. Limitovaná edícia s vôňou ruže Imperial Rose je práve počas týždňa výhodných nákupov v 20 % zľave. Zuzka ju hneď na predajni aj otestovala. Dodala jej riasam super objem, netvorila žiadne žmolky a navyše mala úžasnú vôňu. Dermacol vám v týchto dňoch pribalí k nákupu dokonca aj darček.

Chcete ísť v Zuzkiných šľapajach? Vyskladajte si výhodné nákupy na Nivách podľa seba. Celú ponuku zliav a odmien nájdete na nivy.com/ponuky.

Treba sa vedieť aj odmeniť

Ak nakúpite na Nivách od piatka 9. júna do nedele 11. júna za najmenej 40 eur, získate na prízemí pri predajni Zara od hostesky odznak vo farbách Nív. Vyzbierajte celú kolekciu 10 odznakov alebo sa odmeňte tak ako Zuzka.

Uhádnite, čo si zaň na 2. poschodí Nivy centra dopriala. Pohárik prosecca v Marrea - mediterranean food alebo poctivý a zdravý nanuk Marinela z kvalitných surovín a čerstvého ovocia?

Netreba sa báť skúsiť šťastie

Od piatka do nedele môžete aj súťažiť o zaujímavé ceny. Vezmite si od hostesky kartičku, vyplňte svoje údaje, vhoďte ju do urny a tadááá, ste zaradené do žrebovania. Kto vie? Možno sa usmeje šťastie práve na vás a vyhráte večeru v talianskom Vapiane v hodnote 100 eur, parfum, náhrdelník s diamantom, darčekové poukážky na ďalšie výhodné nákupy alebo iné zaujímavé ceny.

Tak hor sa na výhodné nákupy na Nivy. Tešíme sa na vás.

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo