MARREA mediterranean food

2.  poschodie |  Supermarket, potraviny a delikatesy

Stredomorie si pripravilo delikatesy pre skutočných pôžitkárov. Rodinná firma Marrea vám prináša novú predajňu plnú jedinečných potravín, ktoré vás svojou chuťou prevedú brehmi Stredomoria. To, po čom túžia vaše chuťové poháriky si môžete dokonca odniesť so sebou v úchvatných grazing boxoch. 

Predajňa Marrea - mediterranean food je splneným snom majiteľky s cieľom ponúknuť v Bratislave, podľa nášho úsudku, špecifickú prevádzku s potravinárskymi delikatesami. Láska k stredomoriu, predstavivosť a chuť vytvoriť niečo zaujímavé boli hnacím motorom k vytúženému cieľu.

Potraviny s chuťou stredomorskej dovolenky

Naša rodina sa už roky venuje práci s potravinami. Stredomorie nie je iba o dovolenke pri mori a o rybách, ale pre väčšinu návštevníkov aj veľkým gurmánskym zážitkom. My sa vám snažíme spolu priniesť na Slovensko chuťový zážitok. Pri prehĺtaní našich dobrôt sa prenesiete na dovolenku. Naše napojenia na kontakty v stredomorí sú zárukou kvality nami ponúkaného sortimentu. Dovážame iba potraviny od preverených partnerov, ktorí nám garantujú certifikované a zdravotne nezávadné produkty.

Prečo mediterranean food

Stredomorská kuchyňa je známa svojim dôrazom na čerstvé, vysokokvalitné suroviny, ako je ovocie, zelenina, celozrnné výrobky, strukoviny a olivový olej. My v  Marrea - mediterranean food o tom vieme a ponuka v našej predajni zahŕňa chute z krajín okolo Stredozemného mora, vrátane Talianska, Grécka, Španielska a Turecka. Príďte sa presvedčiť, v MARREA mediterranean food máme pre vás všetko na prípravu typických jedál stredomorskej kuchyne.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo