Vybavte, nakúpte, vyzdvihnite! Takto fungujú Nivy v čase lockdownu

Ešte stále nemáte vybavené všetky darčeky pod stromček? Chceli ste začať s vianočnými pečením, no chýbajú vám vykrajovačky a formičky na vaše obľúbené koláčiky? Vyznať sa v tom, čo v čase lockdownu vybavíte a čo už nie, nemusí byť jednoduché. Na Nivách sa zorientujete rýchlo. Vybavíte, nakúpite a vyzdvihnete tu všetko, čo treba, aj v čase lockdownu.

Priestory a prevádzky na Nivách ostávajú otvorené

Potraviny, drogérie aj lekárne sú samozrejmosťou. Pri bežných nákupoch však môžete na Nivách vybaviť aj návštevu banky, poisťovne, mobilného operátora, pošty či SPP. Otvorené zostávajú aj optiky, dentálna hygiena, čistiareň odevov, hodinár, oprava obuvi, drobnej elektroniky, kľúčová služba, chovateľské potreby či trafika.

Počas tejto vlny vás už nezaskočia ani vybité baterky. Na Nivách nájdete otvorené hneď dve veľké elektropredajne – Alzu alebo NAY Elektrodom. Doslúžili vám minuloročné topánky? Na Nivách žiadny problém. Otvorené sú aj predajne s obuvou ako Humanic, ECCO, Office Shoes, Primadonna Collection či športový obchod Sizeer. V predajniach Orion, Tescoma, Dormeo Home a Pepco si hravo zaobstaráte aj chýbajúce domáce potreby či bytové doplnky.

Obchody na Nivách sú otvorené aj počas lockdownPredajňa Humanic ponúka najväčší výber nadrozmernej obuvi a vysokokvalitnej detskej obuvi Superfit na Slovensku.

Objednajte a vyzdvihnite si darčeky na Nivách

Kuriéri dostávajú v týchto dňoch zabrať. Prečo ich neodbremeniť a čo to aj ušetriť na poštovnom? Niektoré obchody na Nivách boli síce nútené pre lockdown zatvoriť, no ostali tu pre svojich zákazníkov aspoň ako výdajne pre online objednávky. Na Nivách si tak môžete vyzdvihnúť napríklad svoju objednávku hračiek v predajni AllToys, knižiek v Martinuse, ale aj PC hier v predajni PlayGoSmart. Rovnako fungujú aj obchody s oblečením či spodnou bielizňou ako Bepon, Bershka, Björn Bork,Calzedonia, Cropp, Dedoles, Fjälraven, Fusakle, House, Intimissimi, Lindex, Levi´s, Massimo Dutti, Magenta Fashion, Max Original Leather, Reserved, Sinsay, Tezenis a Zara.

Páni, má vaša polovička v tomto období sviatok? Zabudnite na výhovorky. Objednajte jej voňavú kyticu v kvetinárstve Curel alebo Rhapis a vyzdvihnite si ju na Nivách. Ako výdajne objednávok z e-shopov fungujú na Nivách aj parfumérie Douglas a Fann parfumérie, papiernictva Fax copy a Ševt, predajňa Sofia so svojou širokou ponukou šperkov, obchod pre milovníkov hudby Stradivarius, ale aj voňavý obchodík Yankee Candle, unikátny koncept Zara Home či obchod iStores so svojim kompletným portfóliom produktov Apple.

Vyzdvihnite si svoje Vianočné darčeky na Nivách
Značka Yankee Candle s dlhoročnou tradíciou, ktorá vyrába najobľúbenejšie vône sveta.

Nivy neprestávajú chutiť a voňať ani počas lockdownu

Čo by to bolo za Vianoce bez tradičných dobrôt, ale aj experimentovania v kuchyni? Oriešky a sušené ovocie od výmyslu sveta nájdete na Nivách v predajni Nuti. Rovnako ako v bezobalovom obchode U Vážky v priestoroch tržnice, kde navyše kúpite všetko možné do špajze od rôznych druhov múk cez kypriaci prášok bez fosfátov, maslo na váhu, rôzne vegan produkty až po sypané čaje. Ak chcete obdariť pred Vianocami svojich klientov či kolegov, rozhodne by ste nemali obísť lahodný svet čokolád Jeff de Bruges či obchod s delikatesami a darčekovými košmi Delikateso.

Bezobalovy obchod U Vazky Bezobalový obchod U Vážky s ponukou kvalitných potravín na váhu, čapovanej drogérie a rôznych eko pomôcok

Tržnica Nivy na 2. podlaží zostáva pre návštevníkov otvorená od 9.00 do 19.00 hodiny. Navštíviť môžete bezlepkovú pekáreň YEME, vinotéku Wineplanet.sk, mäsiarstvo Danubius aj francúzske potraviny La Fabuleuse Epicerie Bratislava. S trhovníkmi v trhovej uličke sa budete môcť opäť stretnúť po uvoľnení opatrení.

Podporte svojich obľúbených gastronómov z Tržnice Nivy a vezmite si jedlo so sebou v Bamboo express, U Gazdu, Regal Burger, Pholievky, Masala Darbar, Bull bistro u mäsiara, banh-mi-ba a POKÉ bistro. Na prízemí Nív zostáva pre milovníkov rýchleho občerstvenia otvorený aj McDonald´s so svojim McDrivom prístupným z ulice Mlynské nivy a pre milovníkov sushi Suschi time.

POKÉ bistro, jeden z nováčikov v Tržnici Nivy, u ktorého nájdete v jednej miske mix pestrofarebnej čerstvej zeleniny a ovocia doplnený o ryžu, ryby, morské plody či mäso.

Zavítať môžete aj do vašej obľúbenej kaviarne či cukrárne. Kávu a iné nápoje si môžete vyzdvihnúť v Doraemon milk tea, Caffepoint, Cafesta a La Donuteria či v Aha Cookies. Alebo si okrem voňavej kávy doprajte aj kvalitné vína v novootvorenom Cuvee v priestoroch tržnice.

Čo poviete? Ponuka je stále dosť široká. Zostáva už len napísať si zoznam všetkého, čo budete potrebovať, a šup na Nivy.

Podrobnosti o fungovaní jednotlivých prevádzok nájdete aj v mobilnej aplikácii Ahoj Nivy!


Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo