Alza.sk

-1.  poschodie |  Elektro, knihy a médiá

0948 324 956

Najväčšia Alza je na Nivách

Alza sa na Nivách môže popýšiť najväčším showroomom na Slovensku. Je to jej najmodernejšia a najväčšia predajňa a ponúka okrem modernizovaných služieb na vyzdvihnutie a vrátenie tovaru aj relax a občerstvenie v kaviarni.

Alza Nivy s najväčším showroomom na Slovensku 

Alza.sk otvorila v Bratislave v rámci projektu Nivy najmodernejší Alza showroom. Môže sa pochváliť obrovskou rozlohou predajnej plochy, ktorá činí 2 966 m² rozdelených do dvoch poschodí a skladom s rozlohou 2 864 m². Zákazníci iste ocenia komfort v podobe vstupu priamo z autobusovej stanice s možnosťou občerstvenia v kaviarni AlzaCafé, ktorá je súčasťou showroomu. Nájdete v ňom tiež AlzaWall so schránkami s tovarom ihneď k odberu, RMA Wall pre samoobslužné reklamácie a službu AlzaDrive s dvomi pruhmi.  

AlzaWall je nový Alza Box

Modernizáciou prešiel Alza Box, ktorý dostal nové technológie a v podobe AlzaWall umožňuje okamžité vyzdvihnutie tovaru. Naša centrála v Bratislave tak reaguje na nové požiadavky predajne budúcnosti.  

RMA Wall pre jednoduchšie vrátanie tovaru a reklamácie

RMA Wall slúži na uloženie vráteného tovaru. Reklamácie a vrátenie tovaru tak môžete v našom showroome v centrále vybaviť bezobslužne.

AlzaDrive s dvomi pruhmi 

AlzaDrive v OC Nivy umožňuje bezkontaktné vyzdvihnutie tovaru s naložením priamo do vášho auta. Pripravená je aj na vyzdvihnutie veľkej bielej techniky.  

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0948 324 956

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo