Objav svoj svet relaxu na Nivách

Hmlisté rána s horúcim čajom v hrejivom svetríku a hrubých vlnených ponožkách pri dobrej knihe niekde na chate s praskajúcim drevom v krbe. Pekná predstava o jesennom relaxe, však? Ukážeme vám, ako si vaše telo a myseľ oddýchne aj v rušnom hlavnom meste. So superblogerkou roka Ivankou Antal Petrušovou alias „Sweet Lady Lollipop“ sme sa vybrali preskúmať nové Nivy centrum a možnosti, ktoré na relax ponúka. 

Relaxujte s nami na Nivách

Prechádzka po zelenej streche plnej vzrastlých stromov, sviežej trávy, okrasných krov a kvetín je psychická vzpruha, a keď k nej pridáte aj trochu fyzickej námahy, telo sa vám poďakuje. Workoutové ihriská a bežecká dráha s pružným povrchom, ktorý neničí kĺby, sú zatiaľ otvorené, kým nezačne mrznúť. Potom si môžete zacvičiť v interiéri, vo fitku Form Factory, v ktorom nájdete aj fínsku saunu.

Vitamínové bomby od Yeme

V sychravejšom počasí dostáva naša imunita zabrať. V Yeme pre vás denne pripravujú čerstvé 100 % šťavy a šaláty. Stačí si vybrať svoju obľúbenú kombináciu, ponuka je naozaj pestrá: mrkva-jablko, cvikla-jablko alebo len čistý pomaranč, grep, jablko či mrkva. Robia aj verzie so zázvorom, ktorý má antioxidačné účinky a pomáha v boji s únavou. Určite sa zastavte po lokálne vypestované ovocie a zeleninu od farmárov v Tržnici Nivy. Urobte si zásoby kvalitných a čerstvých potravín – trhovníci vás čakajú každý štvrtok až nedeľu na farmárskom trhu.


Jesenná nostalgia z kvetinárstva Curel

Urobte si radosť a kúpte si kvety. Najväčší veľkoobchod s kvetmi na Slovensku Curel si otvoril už 6. predajňu práve na Nivách. Uviažu vám tam prekrásnu kyticu z jesenných kvetov. Doma vám bude robiť radosť dlhé týždne, záleží, aké rastlinky si do nej vyberiete. Veľmi populárne sú chryzantémy, hortenzie, rôzne trávy a lístie. Pekne ukážu aj slnečnice, sušené makovice a klásky obilia.

 

Aromaterapia s Yankee Candle

Dnes už niet pochýb o tom, že vôňa vplýva na našu náladu, dokonca na zdravotný stav.  Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa na liečenie využívajú esenciálne alebo éterické oleje. Získavajú sa z rôznych častí rastlín a to buď parnou destiláciou, extrakciou alebo lisovaním. V obchode Yankee Candle na Nivách práve dostali jesenné novinky – vonné sviečky a difuzéry s príjemnými vôňami z jesenných darov prírody. Vyskúšajte napríklad vôňu „Jesenné listy“ zo živej zmesi  brezových a javorových listov v spojení s vôňami granátového jablka, borievky a pomarančového kvetu. Občas sa mihne aj ihličie a rozmarín. Dokonalá kombinácia!


Výživa a ochrana pleti od L‘Occitane  

Letné krémy majú ľahšiu textúru a nie sú mastné, aby pokožka dýchala. S nástupom chladnejších jesenných dní môže byť pleť suchšia a potrebuje zregenerovať po horúcom letnom počasí. Siahnite preto po hutnejších a výživnejších krémoch, ideálne v kombinácii so sérami. Ideálny bojovník proti vysušovaniu, podráždeniu pleti a tvorbe šupín je bambucké maslo. Na Nivách teraz kúpite limitovanú edíciu prípravkov s obsahom tohto „zázraku“ v predajni prírodnej francúzskej kozmetiky L’Occitane. V darčekovej kazete vám nakombinujú telové mlieko alebo telový krém, výživný balzam na pery, olejček na nechty alebo krém na ruky.

Liek na jesennú depresiu sa volá Jeff de Bruges

Doprajte relax aj svojim chuťovým pohárikom. Potešte ich jemnou, chutnou čokoládou špičkovej kvality. Jeff de Bruges rozmaznáva milovníkov čokolády už celých 35 rokov! V čokoládovni na Nivách si vyberiete z kusoviek alebo už zabalených čoko-setov. Nakombinujte si vlastné balenie hriešne dobrých čokoládových praliniek, cukríkov, bruselských krémových truffle, penových medvedíkov marshmallow alebo čokolád s rôznych obsahom kakaa, s orieškami, mandľami, sušeným alebo kandizovaným ovocím i bez.

Stiahnite si apku Ahoj Nivy! a získajte hodinu parkovania navyše zdarma, množstvo odmien aj zliav.

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo