Vy ste Nivy! Profi fotenie sme si s vami užili

Už viac ako rok a pol sa snažíme zahviezdiť, aby sme sa stali vašou top destináciou. Poslednú májovú sobotu ste u nás hviezdili vy. Desiatky z vás sa postavili do hľadáčika fotoaparátu a prišli zabojovať o možnosť stať sa tvárou Nív.

A kým ste čakali, my sme si s vami užívali príjemné rozhovory. Čo ste nám prezradili?


Príjemná a zhovorčivá Kvetka zavítala na Nivy tretíkrát. Ako Bratislavčanka ocenila nový vzhľad autobusovej stanice, ktorú už, na rozdiel od iných funkcií nášho centra, stihla využiť. O tom, že hľadáme tvár Nív, Kvetka vedela, no i tak jej účasť v castingu bola skôr vecou náhody, keď natrafila na naše fotoštúdio pri nákupe v drogérii. „Som si povedala, že prečo to neskúsiť,“ usmiala sa a dodala, že ak nič viac, aspoň bude mať peknú fotku. Aj keď darčeková karta by tiež nebola na zahodenie, keďže jej tenisky už dosluhujú.

Na castingu sme objavili aj atraktívnu maminu Katarínu s jej dcérou Laurou. Ako sme zistili, obe dámy sú naše stálice. Na Nivách rady nakupujú módne kúsky, kozmetiku, popritom vybavia aj bežné potravinové nákupy a doprajú si niečo dobré pod zub v našom foodcourte. Katka nám prezradila, že ju to láka aj na zelenú strechu, no deti majú vždy inú predstavu o trávení času v našom centre. 😊 O castingu sa Katka dozvedela od sesternice. Pôvodne plánovala dať odfotiť len dcéru Lauru, ktorá sa chce skúsiť vydať cestou modelingu, no nakoniec skončila pred bleskom fotoaparátu aj ona. Ak by sa stali tvárou Nív, výhru by určite nechali vo svojich obľúbených obchodoch Zara, Bershka či Peek&Cloppenburg.

Naše Nivy si obľúbila aj táto mladá slečna Sophie. Ako nám prezradila, rada sem chodí nakupovať nové veci do svojho šatníka. Býva tu často, a tak pozná nielen obchody, ale aj ďalšie zákutia nášho centra. Páči sa jej zelená strecha, ktorá je podľa nej úžasná. Stať sa tvárou Nív ju láka preto, že by chcela byť našou súčasťou. Na casting ju prišli podporiť rodičia, a keď vyhrá, s radosťou si nakúpi ďalšie trendy oblečenie v New Yorkeri alebo v Zare.

Sympaťák Frederik to u nás veľmi dobre pozná. Keďže cestuje zo Senca, autobus ho vyhodí rovno na Nivách. Zastaví sa tu vždy, keď má cestu do Bratislavy, ale aj len tak, v rámci svojho voľného času. Na otázku, čo všetko už u nás videl a pozná, bez váhania odpovedal, že využíva všetko. Jeho favoritmi sú ale predajne Vapiano a New Yorker, v ktorom by neváhal minúť svoju výhru, ak by sa stal tvárou Nív. A prečo by sa ňou mal stať práve on? „Nech ma každý vidí, dajme tomu,“ odpovedal vtipne potom, čo sme ho otázkou zaskočili.

Ďakujeme, že robíte Nivy tak úžasným miestom.

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo