Peek & Cloppenburg

0.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

02/32 14 82 10

V predajni Peek & Cloppenburg v Nivy centre nájdu zákazníci znalí módy a trendov širokú zmes štýlov, značiek a cien módneho oblečenia pre dámy pánov aj deti.

Módne a štýlové oblečenie od P&C

Známa nemecká módna značka Peek & Cloppenburg  ponúka to najlepšie z módneho priemyslu, na ploche viac ako 3400 m2 v Nivy centre v Bratislave. P&C reflektuje najnovšie trendy v obliekaní, pozorne načúva potrebám a prianiam zákazníkov a svoju ponuku prezentuje v štýlovom a priestrannom nákupnom prostredí Nív.

Značková móda v Peek & Cloppenburg pre všetkých

V predajni Peek & Cloppenburg nájdete to najlepšie z exkluzívnych kolekcii dizajnérov. V ponuke je skvelý módny mix oblečenia pre ňu aj pre neho, osobitne na jednom poschodí pre každého. Medzinárodné značky oblečenia ako Boss Black, obľúbený Tommy Hilfiger, Marc Cain a Guess, ako aj exkluzívne interné značky ako Jake*s, Review a MCNEAL. Sortiment P&C je starostlivo vybraný, preto v portfóliu nájdete módny kúsok na každú príležitosť: oblečenie na voľný čas, biznisové ako aj formálne príležitosti. Predajňa reflektuje sezónnosť a kolekcie v meniacich sa sezónach ponúka v atraktívnych zľavách.

Keď to zhrnieme: to najlepšie z najnovších trendov a kolekcií, sezónne výpredaje a zľavy na módne oblečenie  nájdete v Peek & Cloppenburg v Nivách centre!

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo