Všetko naj, Nivy!

Prvé narodeniny centra Nivy v Bratislave

Pri sfúknutí 1. sviečky na narodeninovej torte sme si tajne želali vás – spokojných zákazníkov, cestujúcich, nájomcov a všetkých návštevníkov, ktorých to z nejakého dôvodu zavialo práve k nám, na Nivy. Každý jeden deň od otvorenia centra sme s vami naplno žili, vymýšľali, ako vám uľahčiť život, ušetriť čas, chutne vás pohostiť aj zabaviť a nechať zrelaxovať. Zdá sa, že sa nám všetko podarilo. Ďakujeme za krásne priania! 

Zora, manažérka SOM store

„Nivám prajem toľko návštevníkov, aby bolo treba eskalátory zapnúť na trojku!“

Zora organizuje FASHION LIVE! a práve na Nivách otvorila kamennú predajňu svojho concept store, ktorý všetci fanúšikovia slovenskej a českej udržateľnej módy poznali hlavne z e-shopu somstore.sk. Hurá! Teraz si diela všetkých slávnych dizajnérskych mien môžete vyskúšať v nádhernom priestore SOM store na 1. poschodí.

Moje topky z Nív: 

1. SOM store, ale tu som zaujatá. (smiech)

2. Martinus, lebo najlepšie si zašportujem s knižkou. 

3. Chia miska s ovocím z Tržnice Nivy

Dmitri, brand chef Nood.le

„Všetko naj k 1. narodeninám, Nivy! Veľa úspechov, spokojných zákazníkov, nech ste naďalej udržateľným miestom pre nákupy, zábavu a dobré jedlo!“

Poznáte Nood.le, ktorá patrí pod koncept Bistro Soho? V kuchyni tejto modernej panázijskej reštaurácie na Nivách kraľuje Dmitri. Varí zo surovín od lokálnych farmárov, do práce chodí na kolobežke a ak nevarí, oddychuje na zelenej streche Nivy centra. Hádajte, čo bude v top trojke Dimových obľúbených vecí?

Moje topky z Nív: 

1. zelená strecha

2. fitko Form Factory

3. gastrozážitky v Tržnici Nivy

Lia, študentka

„Želám Nivám, aby stále rástli, mali veľa zákazníkov, ale nech nechodia na zelenú strechu, tú by som mala najradšej pre seba.“ (smiech)

Lia začne čoskoro študovať na univerzite, Nivy si obľúbila hlavne kvôli knižkám. Kupuje ich v Martinuse a potom si na ležadlách roztrúsených na zelenej streche Nív vychutnáva čítanie. Miluje tamojšie výhľady pri západe slnka, a keď vyhladne, zbehne do tržnice na svoje obľúbené indické jedlo.

Moje topky z Nív: 

1. výhľady zo zelenej strechy

2. Martinus

3. indické jedlo v tržnici

Tomáš, študent

„Cheers! Veľa spokojných cestujúcich a návštevníkov Nivy.“

Tomáš denne dochádza na strednú školu do Bratislavy z blízkej obce. Prakticky „suchou nohou“ vystúpi a nastúpi do autobusu, to pohodlie modernej autobusovej stanice oceňuje najviac. Sedačky s nabíjacími portami sú úplná topka a tiež možnosť kúpiť si niečo narýchlo v obchodoch blízko stanice. Keď má viac času, vybehne na zelenú strechu trochu „pochillovať“.

Moje topky z Nív: 

1. klavír

2. zelená strecha

3. autobusová stanica

Janka, dobrovoľníčka z komunitnej záhrady Nivy centra

„Milé Nivy, prajem vám ešte mnoho rokov úspešného fungovania, nech máte vždy dostatok návštevníkov aj cestujúcich a zelená strecha nech vám prekvitá.“

Obdivujete záhradu plnú byliniek, chutnej zeleniny a drobného ovocia na streche Nív? Šikovní záhradkári, ku ktorým patrí aj Janka, sa o tento kúsok zeme s nadšením počas sezóny starajú vo svojom voľnom čase. Janka má mladú rodinu a býva na skok od Nív. Veľmi jej uľahčujú dennú rutinu pohodlnými nákupmi, rýchlymi službami a možnosťami relaxu.

Moje topky z Nív: 

1. podujatia a akcie v centre: Deň detí, Lego výstava, Festival BAB, cvičenia na streche

2. food courty v Tržnici Nivy

3. moje obľúbené obchody: Massimo Dutti, Martinus, Yeme

Peter, hodinár

„Nivy, želám vám veľa spokojných zákazníkov, aby sa k vám ľudia radi vracali a trávili tu svoj voľný čas.“

Šikovný hodinár je na nezaplatenie a práve takého nájdete na prízemí. Peter vám v hodinárskom rýchloservise – „Hodinár“ rád poradí, na počkanie opraví čo treba, vymení či upraví remienok alebo v hodinkách a ovládačoch vymení batérie. Na Nivy dochádza zo Starého mesta a po práci si často dopraje oddych na zelenej streche alebo vybehne s kamarátmi na drink.

Moje topky z Nív: 

1. tržnica s pestrou ponukou svetových kuchýň

2. kvalitné služby

3. množstvo značkových obchodov

Sarah, manažérka Form Factory

„Nivám želám veľké množstvo spokojných zákazníkov a ešte plnších obchodov v nasledujúcom roku.“

Na Nivách si môžete udržať kondičku behaním po obchodoch alebo pod dohľadom skúsených trénerov vo Form Factory. Fitko má pod palcom manažérka Sarah a keďže nemá času nazvyš, oceňuje najväčšiu výhodu Nív – obchody a služby pod jednou strechou. Vybaví čo treba bez presunov po meste, problémov s parkovaním a zbytočného čakania.

Moje topky z Nív: 

1. Form Factory

2. Zara

3. Pad Thai

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo