SOM Store

1.  poschodie |  Dámske a pánske oblečenie

+421 903 982 448

SOM lokálny. SOM vytvorený slovenským dizajnérom. SOM udržateľný a postavený na etických princípoch výroby. Nová predajňa v nákupnom centre Nivy.

Nový koncept z módnej scény

SOM STORE je nový concept store, ktorý ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej módnej scény. Jeho cieľom je sprístupniť lokálnu tvorbu ľuďom, ktorí preferujú kvalitu, nadčasovosť, krajčírsku precíznosť, originalitu a udržateľný prístup k práci a materiálom.

Oblečenie z dielne Slovenských dizajnérov

Predajňa SOM STORE ponúka svojim zákazníkom, ktorým záleží okrem jedinečného dizajnu aj na pôvode oblečenia, prierez toho najlepšieho zo súčasnej slovenskej módnej a dizajnovej scény. Výber dizajnérskych mien a značiek zahŕňa Borisa Hanečku, Lenku Sršňovú, Martina Hrču, Michaelu Ľuptákovú, Andreu Pojezdálovú, Pavla Dendisa, Lukáša Krnáča, značky Puojd, freier, BIELA či Drobne, Petru Kubíkovú, Petru Weingart, Idu Sandor, Veroniku Lokajíčkovú, Drevenú Helenu, Metaformi, športovú značku Athleeya či značku dámskych lodičiek Catherine Mulier. Svoju ponuku SOM STORE rozšíril aj o české značky LAFORMELA, WEMOVE a Verlein. 

Oblečenie a doplnky pre ženy a mužov z dielní Slovenských módnych tvorcov teraz nájdete aj v centre Nivy v Bratislave.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo