Nood.le by SOHO

2.  poschodie |  Reštaurácie, kaviarne a food court

Príďte ochutnať udon rezance, polievky a ďaľšie exotické jedlá do novej panázijskej reštaurácie Nood.le by SOHO na Nivách.

Jedinečná ázijská kuchyňa v Nood.le by SOHO

Nood.le by SOHO je jedinečná ázijská reštaurácia, ktorá ponúka návštevníkom autentické ázijské jedlá s jedinečným nádychom exotiky. Základom jedál sú udon rezance, ktoré sú vynikajúcim v rôznych jedlách, ako sú polievky, woky, rameny, pho polievky a mnoho ďalších. Udon rezance a jedlá sú veľmi obľúbené v Ázii a získavajú si čoraz viac priaznivcov aj v západných krajinách. V Nood.le by SOHO sú jedlá pripravované na mieste, čo zaručuje ich čerstvosť a výbornú chuť a zákazníci si môžu vychutnať autentickú ázijskú kuchyňu.

Menu v Nood.le by SOHO

Okrem udon rezancov ponúka Nood.le by SOHO aj mnoho ďalších ázijských jedál aj vo vegetariánskej verzii, s tofu. Všetky jedlá sú pripravené z čerstvých a kvalitných surovín a sú vynikajúcim zážitkom pre chuťové poháriky. Zákazníci majú možnosť si vybrať z množstva jedál, ktoré sú navrhnuté tak, aby potešili zmysly a s obľubou sa vracali vyskúšať ďalšie vynikajúce ázijské jedlá.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo