Otravným nákupom odzvonilo. Na Nivách vybavíte všetko naraz a bez stresu

Život v hlavnom meste má svoje špecifické tempo a muži neradi strácajú čas. Na Nivách vybavia všetko na jednom mieste v duchu hesla „najvyšší výkon pri najmenšej námahe.“ Po rannom fitku si skočíte k barberovi, doplníte šatník o nový oblek, pozriete si high-tech novinky a na večer v dobrej spoločnosti kúpite kvalitné víno. Znie to ako dobrý plán, však?

Fitko s najmodernejším Technogym vybavením

Nový fitness klub Form Factory na 2. poschodí Nivy centra splní aj tie najnáročnejšie požiadavky mužov. Na ploche s rozlohou 1730 m2 sa s nikým nebudete tlačiť, ani deliť o najmodernejšie Technogym vybavenie, rozsiahlu kardio a funkčnú zónu. Vyskúšajte si multifunkčnú konštrukciu alebo veslovacie stroje. Garantujeme vám, že pocítite aj svaly, o ktorých ste doteraz netušili. Na silu, koordináciu, pohyblivosť, držanie tela a kontrolu dýchania je výborný stroj Kinesis one. SillRun trenažér zas simuluje tlačenie saní a s pomocou netradične tvarovaného bežeckého pásu SkillMill môžete robiť všetky základné pohyby na zlepšenie telesnej kondície a športového výkonu.

Fitko je otvorené od pondelka do nedele. Výhodou je bezproblémové parkovanie priamo v Nivy centre, prvé tri hodiny zadarmo. Po registrácii v aplikácii Ahoj Nivy! získate ďalšiu hodinu parkovania navyše grátis. Bezplatne tak môžete parkovať až 4 hodiny denne. Uprednostňujete radšej pohyb na čerstvom vzduchu? Na zelenej streche Nív máte k dispozícii 550 metrov dlhú bežeckú dráhu a workoutové ihriská.

Náš tip: 
Po tréningu si doprajte relax v suchej fínskej saune priamo vo Form Factory.

Nový účes v profesionálnom barber shope 

Po rannom fitku a osviežujúcej sprche by nezaškodil „šik“ účes. Dokonalú profesionálnu starostlivosť, pokoj a oddych nájdete v kaderníckom salóne Gio na 1. poschodí Nív. Príjemnú atmosféru pocítite aj vďaka modernému interiéru, ktorý navrhli talianski dizajnéri vrátane „diskrétnej zóny“, kde máte absolútne súkromie. Zverte sa do rúk profesionálov vyškolených spoločnosťami L’oreal Paris a Kérastase Paris. Na Nivách je tiež výborný King’s barber shop, kde sa postarajú o váš účes aj bradu.

Náš tip:
Na Nivách nájdete aj špecialistov na chlapčenské detské strihy.

Obnova šatníka z aktuálnych kolekcií

Osviežte svoj šatník o nové kúsky. Saká, pulóvre, nohavice, kabáty aj obleky z kvalitných prírodných materiálov majú v predajni Alain Delon. S touto značkou nemôžete šliapnuť vedľa ani pri výbere doplnkov do práce, na voľný čas či špeciálnu príležitosť. Pravidelná starostlivosť o drahšie kúsky pánskej konfekcie vrátane oblekov sa vyplatí. Zverte svoje srdcovky do rúk profesionálov v čistiarni Blesk.

Náš tip:
Nemáte konfekčnú veľkosť? V Alain Delon vám ušijú oblek na mieru.


Hi-tech novinky a kompletný servis 

Žijeme v dobe dátovej, elektronika nás sprevádza na každom kroku. Na Nivách nájdete najnovšie „hračky“ v známych predajniach elektro Alza, Nay, iStores či PlayGoSmart a skvelý servis vám poskytnú v prevádzkach PCexpres, Smartshop, Dates mobile, FixServis. Fanúšikovia „jabĺčok“ si zamilujú novinku na trhu iPhone 13 Pro. V iStores na Nivách nájdete ponuku kompletného portfólia produktov Apple, Beats a príslušenstva. Tím certifikovaných Apple expertov v predajni vám ochotne poradí pri výbere a pomôže s inštaláciou softvéru.

Náš tip:
Znížte si cenu nového smartfónu výkupom starého. Na vykup.istores.sk si vyrátajte, koľko ušetríte.

Najväčší výber vín z celého sveta

Najväčší e-shop s vínom WinePlanet otvoril na Nivách svoju vinotéku. Ružové, biele, červené, slovenské aj zo sveta, víno ľahké aj plnej chuti. Je naozaj ťažké vybrať si z viac ako 1 300 druhov vína z celého sveta, preto si nechajte poradiť od ostrieľaných someliérov priamo v predajni. Okrem vína tu nájdete široký výber prémiového alkoholu, kvalitné značky rumu, ginu, koňaku, vodky aj whisky. Mimochodom WinePlanet je priamo na 2. poschodí v priestoroch Tržnice Nivy. Víno si môžete hneď spárovať s delikatesami od lokálnych trhovníkov alebo skočte do francúzskych potravín La Fabuleuse Epicerie. To je naozajstný raj pre gurmánov a milovníkov poctivého jedla.

Náš tip:
Zásoby vína si kedykoľvek doplňte, v rámci Bratislavy vám ho z WinePlanet doručia do hodiny.

Objavte Nivy centrum, nový multifunkčný projekt, ktorý spája autobusovú stanicu, obchody a služby s tržnicou a unikátnou zelenou strechou na www.nivy.com.

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo