Alain Delon

1.  poschodie |  Pánske oblečenie

0902 920 806
Map pin icon
Logo Alain Delon Nivy plnofarebné

Pánska módna značka Alain Delon nesie meno francúzskeho herca s nezameniteľným štýlom, kvalitou prevedenia a módnej nadčasovosti. Pánske oblečenie Alain Delon nájdete aj v centre na Nivách.

Pánske oblečenie a obleky

Pre európsky módny trh sú produkty z Alain Delon obchodov symbolom kvalitných materiálov z lokálnej produkcie, slovenského dizajnu a poctivej krajčírskej práce v tých najlepších fabrikách. Alain Delon kolekcie oblečú pánov od hlavy po päty – košele, saká, pulóvre, svetre, bundy, kabáty, nohavice a, samozrejme, skvelé obleky.

Svadba podľa vašich predstáv s Alain Delon

Pánska značka oblečenia Alain Delon vás oblečie aj na špeciálnu príležitosť, akou je napríklad svadba. Naše obleky a smokingy, rovnako ako i košele sú s láskou šité na Slovensku z tých najkvalitnejších európskych materiálov. Na slávnostnú príležitosť ako svadba nepochybne máme pre vás v Alain Delon skvelú ponuku – špeciálnu zľavu na svadobný set, zložený zo 4 kusov - obleku, košele, opasku a kravaty/motýlika či topánok.

Príďte sa presvedčiť do predajne Alaind Delon v nákupnom centre Nivy, radi vás oblečieme do práce, na voľný čas či špeciálnu príležitosť, akou je napríklad svadba.  

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logoinstagram logo
@nivycentrum facebook logoinstagram logo