Na Nivách zabudnete na zhon a užijete si pravú vianočnú atmosféru

Nivy prinášajú v čase adventu unikátnu výzdobu a atmosféru Vianoc. Už onedlho bude autobusová stanica v hlavnom meste, viac ako inokedy, o stretnutiach s priateľmi, rodinou, o cestovaní domov na sviatky. Nechajte sa aj vy uniesť čarom najkrajších sviatkov v roku. Toto sú Vianoce!

Aké sú Vianoce na Nivách?

Vianočná atmosféra sa už nesie celým Nivy centrom. Nechýbajú vianočné stromčeky, hviezdy a ďalšie symboly Vianoc. Čakanie na autobus si môžete spríjemniť pokojne aj hraním na klavíri, ktorý je prepojený s osvetlením vianočného stromčeka. V priebehu 30 sekúnd tak premeníte svojím umením jeho jemné teplé osvetlenie na žiarivé a trblietavé. Vyskúšajte si ho aj vy, prekvapte svojich blízkych a zvítajte sa v čakárni autobusovej stanice naozaj originálne.

Unikátnu vianočnú výzdobu si na Nivách užijú aj tí najmenší. Pri návšteve Nív určite nevynechajte čarovný rozprávkový les na 1. podlaží. Pobyt v tejto zimnej krajine bude deti zaručene baviť. V domčeku na nich čakajú audio rozprávky, a keď sa prejdú snehom pomedzi brezy, rozozvučia rolničky a zmenia farbu vianočných svetielok.

Obdarujte seba a svojich blízkych

Aj v mobilnej aplikácii Ahoj Nivy! sa zvianočnieva. Do konca roka dostanete za každú návštevu Nivy centra až dvojnásobok bodov. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym a vymeňte vyzbierané body za okamžité odmeny či zľavy vo svojich obľúbených prevádzkach na Nivách.

Nivy centrum od svojho otvorenia neustále rozširuje ponuku obchodov a služieb. Od konca septembra, kedy privítalo svojich prvých návštevníkov, pribudlo na Nivách už viacero zvučných mien. Z tých najnovších prírastkov stojí určite za zmienku dvojpodlažná predajňa Peek&Cloppenburg, Lindex, Humanic so svojou rozšírenou ponukou pre deti a nadmernými veľkosťami, predajňa RITUALS, ktorá okrem kozmetiky ponúka aj produkty pre domácnosť, či raj pre najmenších návštevníkov Nív - hračkárstvo AllToys.

Vianocna vyzdoba na Nivach

Tržnica Nivy nedávno predstavila vo svojej ponuke aj zopár nováčikov – chrumkavé vietnamské Bahn-mi-ba bagety, pestrofarebné havajské POKÉ bistro či kaviareň Cafe Ria s úžasnou atmosférou plnou vôní a chutí.

Tržnica Nivy nielen chutí, ale aj prekvitá. Vo Flowers Drive by LaskyKvet viažu dokonalé kytice v netradičných kombináciách, no nájdete u nich aj adventné vence, ozdoby a iné dekorácie od výmyslu sveta. Na Nivách si na svoje prídu aj milovníci ručne vyrábaných, dizajnových či remeselných výrobkov. Od 15. do 23. decembra budú v ponuke slovenské hand-made drobnosti od SAShE (v závislosti od aktuálnej epidemickej situácie).

Darčeková karta Nivy je skvelým Vianočným darčekom

Tip: Darujte celé Nivy

Neviete, čo kúpiť tento rok pod stromček? Nech si vaši blízki vyberú vianočný darček sami! S darčekovou kartou Nivy si môžu kúpiť to, čo sa im skutočne páči. Darčekové karty kúpite priamo na Nivách a dajú sa použiť na kúpu produktov aj služieb v prevádzkach obchodného centra. Skvelý nápad, čo poviete?


Sledujte nás aj na facebookovej stránke Nivy.


Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo