Apka nabitá vianočnými odmenami!

Vianoce sa ukryli aj do našej mobilnej aplikácie Ahoj Nivy! Prekvapenia na každý deň, limitované odmeny aj súťaž. Nezmeškajte nič z toho!

Prekvappko na druhú

Užite si dvojnásobnú radosť z odmien. S našou apkou vám do konca roka pripíšeme za každú návštevu až dvojnásobok bodov. Zbierajte body rýchlejšie a urobte radosť sebe alebo svojim blízkym. Vyzbierané body môžete vymeniť za okamžité odmeny či zľavy vo svojich obľúbených prevádzkach na Nivách.

Vianočné prekvaAPPkomaty plné prekvapení

Na Nivy zavítali dve vianočné novinky. Keď sem prídete, určite sa pri nich zastavte. Vianočné prekvaAPPkomaty na -1. podlaží pri autobusovej stanici alebo na prízemí pri potravinách YEME sú plné odmien.

Vianocny prekvAPPkomat na Nivach

Raz denne si v nich môžete vymeniť svojich 20 bodov v apke za prekvapenie. Ako to funguje? Uplatnite si svoju odmenu v mobilnej aplikácii Ahoj Nivy! pri jednom z prekvaAPPkomatov a zadajte kód z automatu do apky. Potom už stačí len zadať na automate vaše šťastné číslo a hurá, prekvapenie je vaše. Čo to dnes bude? Sladká odmena, milá drobnosť alebo poukážka na nákupy? Nechajte sa prekvapiť, akú nádielku si pre vás pripravil náš prekvaAPPkomat.

Očekujte vianočné Nivy

Hoďte za hlavu stres z klasických vianočných nákupov. Zháňanie darčekov môže byť aj zábavné. Skenujte pri prechádzaní Nivami QR kódy do svojej apky . Za každý checkpoint získate 20 bodov, ktoré si môžete vymeniť za odmeny alebo zľavy napríklad aj pri nákupe vianočných darčekov na Nivách. Ale tu nekončíme. Ak nájdete všetky naše vianočné checkpointy ste v hre o 100-eurové poukážky. Neznie to lákavo? Poďte s nami očekovať Nivy.

Zlavy na Nivach za nazbierane body s apkou AHOJ NIVY

Stále nové prekvapenia

Odmeňovať vás nás baví a preto stále do apky AHOJ NIVY! pridávame nové prekvapenia. Ale pozor, niektoré odmeny sú limitované a míňajú sa naozaj rýchlo. Len pár dní sa v apke ohriali krásne vianočné ozdoby zlatého macka vyrobené šikovnými rukami v chránenej dielni Okrasa v Čadci. Uchmatli sme pre vás aj pár voňavých vianočných jedličiek. Veríme, že potešili prvých 20 šťastlivcov, ktorí si po ne prišli na Nivy.

Sledujte nás, aby vám už žiadna limitka neušla. Ešte stále na vás na infopulte pri vchode od Nivy Tower čakajú krásne drevené sady našich ozdôb. A ktovie? Možno pribudnú aj ďalšie prekvapenia.

Zabávajte a odmeňujte sa vďaka aplikácii Ahoj Nivy! Ak ju ešte nemáte, stiahnite si ju na tomto linku, zbierajte body a bavte sa s nami.

Prajeme vám šťastné a veselé Vianoce plné prekvapení.

Mohlo by vás zaujímať

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo