Optika Mania

0.  poschodie |  Zdravie a krása

0910 720 150

Optika Mania sa už viac ako 20 rokov stará o to aby boli vaše oči v bezpečí. Ponuka služieb ako vyšetrenie očí, meranie zraku, ultrazvukové čistenie okuliarov a starostlivosť o okuliare sú v ďalšej predajni optiky Mania v OC Nivy samozrejmosťou.

Vyšetrenie očí v optike Mania

Predajňa optiky Mania Nivy v Bratislave ponúka špičkový sortiment okuliarov svetových značiek, kompletný servis a drobné opravy okuliarov, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi priamo na prevádzke optiky bezplatne a služby profesionálnych očných optikov a optometristov.

Slnečné a dioptrické okuliare

Optika Mania vás svojou ponukou slnečných a dioptrických okuliarov určite nesklame. Nájdete tu viac ako 400 modelov či už slnečných okuliarov alebo okuliarových rámov svetových módnych značiek ako sú: Serengeti, Guess, Marciano, Gant, Diesel, Ray-Ban, Dolce & Gabana, Bollé, Swarovski, Ana Hickmann, Fila, Harley Davidson, Police a mnohé iné. Cenovo dostupné či luxusné okuliare. Konzervatívne alebo dizajnové. Športové či elegantné. Slnečné okuliare, kontaktné šošovky, dioptrické okuliare pre dámy a pánov a samozrejme aj detské dioptrické okuliare. Z našej ponuky okuliarov a produktov pre zdravie očí si vyberie každý.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0910 720 150

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo