Optika Fröhlich

0.  poschodie |  Zdravie a krása

0948 964 264

Optika Fröhlich je koncipovaná ako očná optika pre všetkých zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitné okuliare so službami "all in one place" - všetko na jednom mieste. Optika v Nivy centre má v ponuke tie najnovšie a najštýlovejšie okuliare.

Naša optika dlhodobo spolupracuje s nemeckou firmou Rodenstock, ktorá je na trhu už viac ako 140 rokov a je jednotkou v inováciách v tejto oblasti. Firma Rodenstock v súčasnosti udržuje zhruba 500 patentov a patentových prihlášok na celom svete.

Našim poslaním je poskytovať odbornú starostlivosť o zrak a kvalitné produkty a služby všetkým našim zákazníkom so zámerom dlhodobej spolupráce.

Počas návštevy našej očnej optiky sa zákazníkovi venuje očný optik/optometrista ktorý je schopný vykonať príslušné merania a vyšetrenia očí vrátane parametrov presného zmerania pre výrobu okuliarov systémom B.I.G. Vision od firmy Rodenstock a zároveň dokáže kvalifikovane skontrolovať anatomické usadenie okuliarov na tvári.

Ponúkame dioptrické, slnečné aj slnečné-dioptrické okuliare, ako aj meranie zrakovej ostrosti 3D technológiou a servis okuliarov.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0948 964 264

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo