Curaprox

0.  poschodie |  Zdravie a krása

0905 451 193

Curaprox Smile Shop je predajným stánkom na Nivách, kde zákazník nájde kompletnú ponuku produktov ústnej hygieny švajčiarskej značky Curaprox.

Curaprox nie sú iba zubné kefky

Curaprox starostlivosť o zuby a ústnu dutinu spája účinnosť pomôcok s maximálnou šetrnosťou voči zubom a ďasnám. Curaprox kefky túto starostlivosť poskytujú vďaka unikátnym, jemným kefkovým vláknam CUREN®. Ich čistiaca sila spočíva v množstve a hustote, ktoré zabezpečuje účinnosť voči zubnému povlaku.  Curaprox zároveň vnáša do čistenia zubov radosť, vďaka unikátnym farebným a dizajnovým prevedeniam produktov. Zubná kefka Curaprox je nie len účinná, pekná, s jedinečnými vlastnosťami, ale spolu medzizubnými kefkami, pre všetky veľkosti medzizubných priestorov a s ostatnými doplnkami Curaprox, zabezpečia váš zdravý úsmev na celý život.

Zubná starostlivosť Curaprox

Zákazník v stánku Curaprox Smile Shop nenájde len predajcov, ale aj odborníkov v jednom - schopných poradiť s otázkami a témami súvisiacimi s ústnou hygienou a ústnym zdravím. Príďte sa presvedčiť, máme všetko pre bábätká aj deti, starostlivosť o zuby so zubným strojčekom aj implantáty, vieme na čo je potrebné dávať pozor pri čistení a ústnej hygiene. Curaprox na Nivách je tu pre vás denne od desiatej rána do deviatej večer.

Adresa a kontakt

Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava - Ružinov

Tel.: 0905 451 193

Web obchodu

Sledujte nás

facebook logo instagram logo
@nivycentrum facebook logo instagram logo